Piękna dziennikarska wspomina pocałunek ze sportowcem. "O, mój boże, co ja zrobiłam?"

11

Laura Woods jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek sportowych na świecie. Brytyjka wspomina, że przypadkowy pocałunek ze sportowcem był jej największym błędem popełnionym w czasie pracy w telewizji.

Piękna dziennikarska wspomina pocałunek ze sportowcem. "O, mój boże, co ja zrobiłam?"
Laura Woods jest znaną dziennikarką sportową (Instagram, Laura Woods)

Laura Woods pracuje jako reporterka najczęściej na meczach piłki nożnej, ale jest kojarzona również z pokazywania się przy okazji transmisji gal sportów walki, a nawet zawodów w darcie. Brytyjka interesowała się popularnymi rzutkami już wcześniej ze względu na amatorskie próbowanie sił w tym sporcie.

Dziennikarka opowiedziała w podcaście "Happy Hour" o krępującej sytuacji sprzed lat, której drugim bohaterem był Steve Beaton, mistrz świata w darcie z 1996 roku.

Nazywają go Brązowym Adonisem. Jest pięknym mężczyzną i całą swoją karierę spędził w darcie. Kiedy zakończyłam rozmowę z nim, to postanowiłam uścisnąć jego dłoń. On w tym momencie podszedł przytulić się do mnie - opowiada Laura Woods o sytuacji, do której doszło po wywiadzie ze Stevem Beatonem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Następnie Steve zdał sobie sprawę, że jestem za pocałunkiem i odwrócił się. Tak, pocałowaliśmy się w usta. Pomyślałam sobie: "o, mój boże, co ja zrobiłam?" Był jak święty Graal, a ja go zatrułam. W każdym razie wróciłam do wozu produkcyjnego i musiałam wyglądać dziwnie, ponieważ koledzy pytali mnie, czy wszystko jest ze mną w porządku - kontynuuje Laura Woods.

Na początku sytuacja wprawiła Brytyjkę w zakłopotanie, ale obecnie wspomina ją z uśmiechem i bardzo frywolnie. Laura Woods nie ma pretensji o pocałunek ani do siebie, ani do sportowca.

Bezpośrednio po całym wydarzeniu chowałam głowę w dłoniach i nie potrafiłam zebrać myśli. Poczułam się tak, jakbym zrobiła najgorszą rzecz na świecie, ale później zaczęłam się tym rozkoszować - podsumowała dziennikarka sportowa.
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić