Pierwsze koty za płoty. Najman spróbował tego po 25 latach przerwy

5

W ostatnich tygodniach Marcin Najman jest wyjątkowo aktywny w mediach społecznościowych. Popularny zawodnik chętnie dzieli się z obserwatorami fragmentami swojego prywatnego życia. W niedzielę postanowił pokazać próbkę swoich talentów muzycznych.

Pierwsze koty za płoty. Najman spróbował tego po 25 latach przerwy
Na zdjęciu Marcin Najman (Licencjodawca, Instagram Marcin Najman)

W ostatnich dniach polski internet z ciekawością przygląda się medialnym zaczepkom na linii Zbigniew Boniek - Marcin Najman. Panowie od dawna szukają okazji, by dogryźć sobie w mediach społecznościowych, jednak ostatnio ich "konflikt" poszedł o krok dalej, a na 2024 rok zapowiedziano ich starcie w nieznanej jeszcze formule powiązanej z żużlem.

Marcin Najman wykorzystuje też media społecznościowe, by dzielić się z fanami swoimi pasjami i zainteresowaniami. W niedzielę "El Testosteron" postanowił pokazać fanom próbkę swoich umiejętności muzycznych. Najman zamieścił na swoim oficjalnym profilu w serwisie X krótkie nagranie, na którym można zobaczyć i usłyszeć, jak radzi sobie z gitarą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: To już dziś! 9. Mistrzostwa MMA w Warszawie
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jak przyznał sam Najman w opisie filmu, zamieszczona na nagraniu scenka to jego pierwsza od ćwierćwiecza próba gry na gitarze. Rzeczywiście wydaje się, że "El Testosteron" dopiero próbuje odzyskać dawniejszą płynność.

Przy okazji krótkiego materiału można zobaczyć, że pokój, w którym powstało nagranie został już udekorowany na zbliżające się święta. Przy firankach zawisły jasne światełka choinkowe, z kolei na komodzie znalazł się ozdoba przedstawiająca podobiznę świętego Mikołaja.

Marcin Najman w ostatnich latach jest przez kibiców kojarzony głównie z występów na galach freakowych, gdzie rywalizuje ze zmiennym szczęściem. Ostatni raz w oktagonie pojawił się 28 października.

Najman zapowiedział już, że swoją kolejną walkę stoczy jeszcze w tym roku. Ostatnio mówi się często o potencjalnym pojedynku "El Testosterona" z 54-letnim Mirosławem Oknińskim, jednym z najbardziej rozpoznawalnych trenerów MMA w Polsce.

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić