Tajemniczo i ze szpilką. Tak Boniek zareagował na pomysł Najmana

4

Od dłuższego czasu Marcin Najman i Zbigniew Boniek toczą ze sobą dyskusję za pośrednictwem mediów społecznościowych. Były piłkarz szczególnie chętnie zaczepia "El Testosterona" w sieci. Podchwycili to internauci, którzy zaproponowali im sportowy pojedynek. Okazuje się, że do takiego dojdzie. Obaj poinformowali o tym z dozą tajemniczości.

Tajemniczo i ze szpilką. Tak Boniek zareagował na pomysł Najmana
Zbigniew Boniek zmierzy się z Marcinem Najmanem (Instagram, X)

Zbigniew Boniek chętnie dogryza Marcinowi Najmanowi w sieci. Wypomina mu "odklepywanie" podczas walk w MMA. "El Testosteron" nie pozostaje dłużny "Zibiemu". On z kolei przypomina blamaż prowadzonej przez Bońka reprezentacji Polski w meczu z Łotwą (0:1).

W końcu Boniek wyzwał Najmana na pojedynek. Częstochowianin powiedział o tym w nagraniu opublikowanym na portalu X. Obaj mieli zmierzyć się ze sobą na... torze żużlowym. Pojedynek zaplanowano w formie wyścigu na czas na dystansie jednego okrążenia.

Do wyścigu miałoby dojść w 2024 roku. Wtedy też odbędzie się turniej pożegnalny Sławomira Drabika. Sędzią pojedynku Bońka z Najmanem miałby zostać legendarny żużlowiec Tomasz Gollob.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rzadki widok. Messi wszedł do sklepu i się zaczęło [WIDEO]

Ze względu na to, że zorganizowanie pojedynku żużlowego byłoby problematyczne, pojawiła się opcja rezerwowa - pojedynek rowerowy. Przypomnijmy, że zawodnicy ścigający się na żużlu muszą uprzednio przejść badania lekarskie oraz wykupić ubezpieczenie.

W sieci pojawił się już plakat reklamujący ich pojedynek. "Najman vs Boniek. Starcie Gigantów" - głosi hasło. Najman podpisany został jako "legenda freak fightów", natomiast Bońka nazwano "legendarnym piłkarzem".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
To się wydarzy - napisał Najman na portalu X. Boniek szybko odpowiedział.
Spokojnie, nic w ringu. Słabszych nie biję. Jest inny pomysł. Szczegóły w 2024 roku - skomentował Zbigniew Boniek.

Z całą pewnością to wydarzenie będzie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony kibiców. Niewykluczone, że zmierzą się w pojedynku rowerowym na torze do miniżużla.

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić