Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
|

Tego Iga Świątek się nie spodziewała. "Pokaż mi twój uśmiech"

4
Podziel się:

Iga Świątek w maseczce i nagle bez maseczki. Kto za tym stoi? Wszystko wyjaśniło jedno zdjęcie w czterech odsłonach na Instagramie polskiej tenisistki.

Tego Iga Świątek się nie spodziewała. "Pokaż mi twój uśmiech"
Iga Świątek trzyma na rękach Jakuba, syna Alicja Rosolskiej (Instagram)

Jesienią poprzedniego roku polska tenisistka zachwyciła świat w Paryżu i wielkim stylu wygrała Rolanda Garrosa. Obrona tytułu przez młodą Polkę byłaby fenomenalnym osiągnieciem i co ważne, jest to realne. 20-letnia Świątek znów prezentuje we Francji kapitalną formę.

W meczach pierwszej i drugiej rundy nie straciła seta. Przegrała tylko siedem gemów, a jej gra zasługuje na duże oklaski. Co więcej, z turnieju jedna po drugiej odpadają główne rywalki Świątek. Tym samym Polka ma coraz bardziej sprzyjającą drogę do obrony tytułu.

20-letnia tenisistka czarują grę na korcie, ale świetnie odnajduje się również w roli... cioci. Iga Świątek na swoim instastories pokazała, jak trzyma na ramionach syna swojej koleżanki, tenisowej deblistki, Alicji Rosolskiej (gra w Paryżu debla, jest to jej pierwszy start po przerwie macierzyńskiej).

W pewnym momencie, przed wejściem do hotelowej windy w Paryżu, chłopczyk kompletnie zaskoczył Igę Świątek. Rękoma złapał za maseczkę polskiej tenisistki, dzięki czemu możemy zobaczyć śmiejącą się od ucha do ucha obrończynię tytułu na Roland Garros. Zobaczcie:

"Iga Świątek pokaż mi twój uśmiech" - tak całą sytuację skomentowała Alicja Rosolska, wcielając się w rolę synka. A jak Iga Świątek skomentowała zabawną sytuację z synem koleżanki? "Hej nowy przyjacielu" - napisała w komentarzu na swoim instastories.

Zobacz także: Premier Mateusz Morawiecki przyjedzie na zgrupowanie kadry przed Euro 2020
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
ciekawy
12 miesięcy temu
ło matko, Iga mrugnęła lewym okiem! kiedy artykuł na ten temat?
zaza
12 miesięcy temu
No i czego się dowiedzieliśmy z tego tekstu? Że maluch złapał za maseczkę. Ta wiedza była mi bardzo potrzebna.
xxx
12 miesięcy temu
i to jest temat na artykuł?
Hej!!!!!!
12 miesięcy temu
SUPER EXTRA .IGA SUPER Ci pasuje być też w przyszłości mamą ,nie tylko ciocią .Pięknie !!!.Gratulacje za super grę!!!!! Oby tak dalej.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić