Pokazał imponujące mięśnie. Tak zareagowała na jego zdjęcie

7

Lukas Podolski wstawił na Instagrama zdjęcie z przygotowań do wznowienia walki w PKO Ekstraklasie. Jeden z komentarzy pozostawionych pod fotką zaskoczył. Znak po sobie zostawiła wokalistka Sylwia Grzeszczak.

Pokazał imponujące mięśnie. Tak zareagowała na jego zdjęcie
Piłkarz Lukas Podolski i wokalistka Sylwia Grzeszczak (Instagram, Tomasz Kudala)

Lukas Podolski występuje w Górniku Zabrze i mimo 38 lat nie zamierza ustępować młodszych piłkarzom w tężyźnie fizycznej. Jego mięśnie pokazują, że nie opuszcza zajęć w siłowni i nie próżnuje na nich.

Piłkarz Górnika Zabrze pokazał na Instagramie zdjęcie z treningu w klubie. Przygotowywał się do kolejnego meczu w podkoszulku, więc imponujące mięśnie na jego rękach były doskonale widoczne.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Lukas Podolski opisał fotkę hasłem "No one is you and that is your power", co w tłumaczeniu na język polski oznacza "nikt nie jest tobą i to jest twoja siła". Piłkarz dodał również emotikonę "bicek" oraz hasztagi #LP10 oraz #neverstop.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Na profilu piłkarza pojawiła się Sylwia Grzeszczak, która pozostawiła po sobie znak. Wokalistka zamieściła komentarz, w którym umieściła emotikonę "bicek". Wśród komentujących znaleźli się również oficjalny profil Górnika czy Derek Boateng, ale najmocniej zaskakująca była właśnie obecność Sylwii Grzeszczak.

W przeszłości Sylwia Grzeszczak dała się poznać w środowisku piłkarskim jako twórczyni hymnu Warty Poznań z czasu Zielonej Rewolucji. Na scenie występowała wspólnie z Liberem, który rapował w numerze "Czysta gra" o Lechu Poznań. Tym razem przeglądanie Instagrama zaprowadziło wokalistkę na profil Lukasa Podolskiego.

Lukas Podolski miał o czym myśleć w przerwie reprezentacyjnej, ponieważ Górnik spędził ten czas w strefie spadkowej PKO Ekstraklasy. Drużyna byłego reprezentanta Niemiec ma sześć punktów za zwycięstwo i trzy remisy, którym w bilansie towarzyszą trzy porażki. Następnym przeciwnikiem Górnika w derbach będzie Ruch Chorzów.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić