Pokazał twarz po walce w KSW. "Zostaję na SOR-ze"

30

Mnóstwo emocji przyniósł kibicom pojedynek Pawła Pawlaka i Tomasza Romanowskiego na gali XTB KSW Colosseum 2. Ten drugi pokazał w mediach społecznościowych, jak wygląda jego twarz po walce.

Pokazał twarz po walce w KSW. "Zostaję na SOR-ze"
Romanowski pokazał twarz po walce (Instagram)

Gala XTB KSW Colosseum 2 okazała się wielkim widowiskiem MMA, przechodząc do historii jako jedna z najlepszych w historii całej organizacji. Na PGE Narodowym w sobotni wieczór doszło do jednego pojedynku o mistrzowski pas - Tomasz Romanowski zmierzył się z Pawłem Pawlakiem w kategorii średniej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Czułem się jak Batman". Niewiarygodne, co zrobił zawodnik MMA

Obaj dostarczyli kibicom wielkich emocji. Ich walka została przerwana dopiero w piątej rundzie, ale już w trzeciej Romanowski miał poważne problemy. Na jego twarzy pojawiło się poważne rozcięcie po zderzeniu głowami, a sędzia musiał zarządzić przerwę, aby zatrzymać krwawienie.

Krwawa jatka rozkręciła się jeszcze bardziej w czwartej odsłonie, choć w klatce coraz bardziej dominował Pawlak. Romanowski w zasadzie cudem przetrwał nawałnice, jaka spadła na niego w tej rundzie. Lekarze dopuścili go do piątej odsłony, ale na 1,5 minuty przed końcem sędzia przerwał pojedynek. Pawlak brutalnie rozbił rywala w parterze i w ten sposób został nowym mistrzem KSW w kategorii średniej. Reprezentant Octopusu Łódź jest niepokonany w szeregach największej polskiej organizacji MMA.

Po zakończeniu walki Romanowski pokazał obitą i zakrwawioną twarz w mediach społecznościowych.

Życie pisze różne scenariusze. Gratulacje dla Pawła, tego wieczoru był lepszy. Dziękuje organizacji KSW za danie mi szansy wystąpienia na tak spektakularnym przedstawieniu. Dziękuję wam kibice, bo wy tez tworzycie to widowisko - napisał.
Ja zostaje na SOR-ze, a wy bawcie się dobrze - zakończył.

Zobacz rozbitą twarz Tomasza Romanowskiego po walce w KSW:

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić