Telewizor wyleciał przez okno. Mieszkaniec Kościana nie wytrzymał

596

W środę 23 czerwca Polska reprezentacja przegrała mecz ze Szwecją 2:3 i tym samym odpadła z Euro 2020. W Kościanie (woj. wielkopolskie) na os. Piastowskim po meczu jeden z zawiedzionych kibiców nie mógł powstrzymać emocji i wyrzucił telewizor przez okno.

Telewizor wyleciał przez okno. Mieszkaniec Kościana nie wytrzymał
Polska reprezentacja przegrała mecz ze Szwecją 2:3 i tym samym odpadła z Euro 2020. (PAP, Facebook)

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w Kościanie na os. Piastowskim. W środę po meczu Polaków, ok. godz. 20:00 rozczarowany wynikiem mieszkaniec osiedla chwycił za telewizor i wyrzucił go przez okno z 3 piętra.

Jeden z sąsiadów zgłosił incydent na policję. Kiedy funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie przyjechali na miejsce, zgłaszający zdarzenie wskazał im okno, z którego prawdopodobnie wyrzucono telewizor. Policjanci jednak nikogo nie zastali we wskazanym mieszkaniu.

Na szczęście w momencie zdarzenia nikt nie przechodził chodnikiem i nikt nie został poszkodowany.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Polska drużyna zagrała trzy mecze na Euro 2020. Pierwszy mecz ze Słowacją skończył się porażką naszych piłkarzy. Słowacja pokonała nas (1:2) na stadionie w Sankt Petersburgu. Drugi mecz z drużyną hiszpańską dał nadzieję polskim kibicom, że biało-czerwoni awansują do fazy pucharowej. Polacy zremisowali z Hiszpanią 1:1 zdobywając jeden punkt w grupie E.

Niestety podopieczni Paulo Sousy przegrali najważniejszy mecz od trzech lat. W środowym meczu Szwecja pokonała Polskę 3:2. Oznacza to, że odpadamy z Euro 2020.

Zobacz także: Euro 2020. Mecz Polska-Szwecja. Wiceminister z PiS: jestem umiarkowanym optymistą
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić