VDB| 

Polska artystka wyznała miłość gwieździe Fame MMA

106

Young Leosia to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiej muzyki w ostatnich latach. Młoda artystka przez długi czas nie mówiła dużo o swoim życiu uczuciowym, ale to się zmieniło. W najnowszym singlu wskazała, kto jest jej partnerem. Jak się okazuje, to popularny youtuber i gwiazda Fame MMA - Kacper Błoński.

Polska artystka wyznała miłość gwieździe Fame MMA
Young Leosia i Kacper Błoński (Licencjodawca)

Zarówno Young Leosia, jak i Kacper Błoński, uchodzą za najbardziej pożądanych twórców młodego pokolenia. Wystarczy powiedzieć, że gwiazdor Fame MMA zmienił pseudonim na "Crusher", co tylko ma podkreślić jego status podrywacza i łamacza kobiecych serc. Jak się okazuje, Kacper Błoński postanowił się ustatkować i związał się z popularną raperką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Walka Chalidow - Błachowicz w KSW? Martin Lewandowski: "Jest to jedna z opcji" (WIDEO)

Young Leosia wyznała miłość w utworze

Od jakiegoś czasu krążyły spekulacje, że Young Leosia żywi uczucia do popularnego youtubera. Zresztą była nawet obecna w studio przed Fame Friday Arena 2 w Szczecinie, gdzie mówiła, iż jest tam tylko dla Błońskiego. Jak się okazuje, to uczucie jest odwzajemnione, a para jest razem. Świadczy o tym tekst nowego singla artystki.

- To trochę cringe, przez Ciebie sexy stał się shadowboxing. To trochę cringe, więc znowu na DM ślę Ci małe kotki. Jak będziesz się bić - ja zawsze w pierwszym rzędzie, jak te fanki. Co weekend odpalamy wrotki i codziennie gasimy blanty - śpiewa Young Leosia.
- Love story jak z Hanny Montany, bo teraz się ciągle chowamy. Choć wie o nas już cała Polska, wciąż low-key wolimy być sami. Może po mieście krążą plotki i może w necie latają już fotki. Styl dla mnie to jest tak private, jak odblokowanie na odcisk - dodaje szefowa wytwórni Baila Ella.
Zobacz także: Cały utwór Young Leosi jest dostępny poniżej:

Kacper Błoński marzy o zawodowym MMA

Kacper Błoński w polskim internecie jest od dawna. Zaczynał od streamowania gier, następnie był częścią projektu "Team X". Następnie skupił się na muzyce, i Fame MMA. Szczególnie dobrze mu idzie w organizacji freak fightowej (m.in. podczas Fame Friday Arena 2 efektownie znokautował rywala) . Niedawno nawet wyznał, iż w przyszłości chciałby sprawdzić się w zawodowym MMA. Warto podkreślić, że Błoński jest również współtwórcą projektu GOAT. To jest obecnie jeden z najpopularniejszych kanałów rozrywkowych na polskim YouTube.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić