Potężne kłopoty zawodnika High League. Tuż przed walką trafił do aresztu!

8

17 września odbędzie się gala High League 4, podczas której zaprezentuje się m.in. Artur Szpilka. W jednym z pojedynków Paweł Bomba ma zmierzyć się z Amadeuszem "Ferrarim" Roślikiem. "Scarface" ma jednak ostatnio poważne problemy. Najbliższe dni spędzi bowiem... w areszcie. O szczegółach opowiedział w mediach społecznościowych.

Potężne kłopoty zawodnika High League. Tuż przed walką trafił do aresztu!
Paweł Bomba trafi za kratki (TikTok)

Paweł Bomba swój pierwszy pojedynek stoczył podczas gali High League 3. Zmierzył się wtedy z Mateuszem "Tarzanem" Leśniakiem. Już w pierwszej rundzie został przez niego znokautowany. Po zakończeniu starcia w Ergo Arenie doszło do potężnej awantury z udziałem Bomby i Amadeusza Roślika.

Pomiędzy zawodnikami pojawiły się bardzo negatywne emocje. Bomba to były partner Zusje Astafiewej. Po rozstaniu wspierał ją natomiast "Ferrari", co doprowadziło do wielu spięć, które swój finał mogły mieć jedynie w oktagonie.

Ostatecznie konflikt zostanie wyjaśniony 17 września. Wtedy Paweł Bomba ma zmierzyć się z "Ferrarim". Dodajmy, że Roślik, który jest urodzonym "zadymiarzem", ma znacznie większe doświadczenie. Przygodę z MMA rozpoczął w 2018 roku i walczył m.in. z Filipem "Filipkiem" Marcinkiem, Mateuszem "Haribo" Gąsiewskim czy Sylwestrem "Bystrzakiem" Tkoczem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)

Paweł Bomba w areszcie. Co z walką?

Do walki Bomby z Roślikiem pozostały trzy tygodnie. Tymczasem "Scarface" najbliższych dziesięć dni spędzi... za kratkami w gdańskim areszcie. Szczegółami podzielił się na TikToku.

Nie obrażajcie Sądów. Można dostać za to areszt. Do zobaczenia za dziesięć dni - napisał.
Brazilian Jiu-Jitsu spod celi będzie - dodał.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Pokazał tym samym, że do całej sytuacji podchodzi z dystansem. Z pewnością wpłynie to jednak na jego cykl przygotowań do pojedynku z "Ferrarim", który w High League zaliczy jednorazowy występ. Na co dzień jest bowiem zawodnikiem organizacji Fame MMA.

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić