o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
VDB
|

Ranking najbogatszych partnerek piłkarzy. Miejsce żony Ronaldo zaskakuje

6
Podziel się

Partnerki piłkarzy kojarzone są z tego, że korzystają z sukcesów swoich partnerów. Jednak jak się okazuje część z nich potrafi zarobić potężne pieniądze. Poznaliśmy ranking najbogatszych z nich, zaskakuje odległe miejsce Georginy Rodriguez, czyli żony Cristiano Ronaldo.

Ranking najbogatszych partnerek piłkarzy. Miejsce żony Ronaldo zaskakuje
Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo (Instagram.com)
bEruPaHV

O partnerkach piłkarzy krąży wiele stereotypów. Zdecydowana większość z nich jest niekorzystna i nie zostawia na popularnych WAGs suchej nitki. Jednak jak się okazuje, nie brakuje takich kobiet, które potrafią same zarobić pieniądze. Te natomiast niejednokrotnie przewyższają nawet zarobki ich bardziej znanych połówek.

Brytyjski dziennik "The Sun" przygotował zestawienie najbogatszych WAGs i na pierwszy rzut oka znajduje się tam kilka zaskoczeń. Przede wszystkim nieco niemałym szokiem jest, że ranking zwyciężyła Victoria Beckham. Chociaż wydaje się, że była członkini "Spice Girls" lata świetności ma już za sobą, to nadal potrafi generować ogromne przychody. Nie potrzebuje do tego nawet swojego męża - Davida Beckhama.

bEruPaHX

Według brytyjskiego dziennika majątek Victorii Beckham warty jest ponad 360 milionów funtów. Warto zwrócić uwagę ma to, że na drugim miejscu jest inna piosenkarka - Shakira. Kolumbijka od lat związana jest z obrońcą FC Barcelony - Gerardem Pique. Majątek popularnej gwiazdy pop wyceniany jest na 220 milionów funtów.

Kolejne pozycje to już znaczący spadek wartości majątków posiadanych przez poszczególne WAGs. Podium zamyka Coleen Rooney. Żona Wayne'a Rooney'a posiada aktywa o wartości 14 milionów funtów. Co ciekawe, znaczną część tej kwoty zarobiła dzięki pisaniu czy to dla różnych mediów, czy też książek dla dzieci.

bEruPaId

Natomiast największym zaskoczeniem jest dopiero czwarte miejsce Georginy Rodriguez. Partnerka Cristiano Ronaldo ma majątek o wartości "zaledwie" 7 milionów funtów. Zdaniem "The Sun" najwięcej Argentynka zarobiła na swoim Instagramie, ponieważ jest teraz najpopularniejszą WAGs na świecie. Do tego coraz więcej przychodów czerpie ze swoich firm modowych, m.in. marki "OM by G".

bEruPaIe

W zestawieniu na próżno szukać partnerek polskich piłkarzy. Wydaje się, że najbliżej tego byłaby Anna Lewandowska, jednakże jak widać mimo ogromnych sukcesów Roberta Lewandowskiego, jego żona radzi sobie dużo gorzej w biznesie.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Ana Ivanović w nowej dla siebie roli. Internauci zachwyceni
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEruPaIy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Wasz Bóg
5 miesięcy temu
Co z tego, że kiszą pieniądze a nie mają własnej tożsamości. Boją się kiedy to wszystko minie będą tylko wspominać o dobrobycie bo za rogiem czają się hieny , które tylko czekają jak zacznie im topnieć majątek i stoczą się na dno. Tego się boją. Czują się jak antylopy wśród stada lwów. Podobnie jak hieny kościelne zwane biskupami największe hieny ludzkości żerują na demencji starych ludzi aż sami padają łupem własnych hien i zostają pożarci . Ale z tego wszystkiego nie bogactwo papieru z nadrukiem ale słabość genetyki daje kres i pogrzebanie w Ziemi czeka wszystkich. To Ziemia jest twórcą wygód . Tego boją się wszyscy tylko najbiedniejsi żyją najlepiej i najweselej.
Zosia
5 miesięcy temu
Nie widziałam jej nigdy usmiechnietej
Łukasz Łukasz
5 miesięcy temu
Polskie wagas, umieją tylko cykać sobie fotki... Jedynie żona Lewego mam na siebie pomysł, no jakiś ma😀
bEruPaIz
olek
5 miesięcy temu
KOWID21 pogodzi wszystkie
tedy00
5 miesięcy temu
to jest pomówienie; nawet na balu sportowcow reklamuje biżutere abart i pączki dietetuczne sprzedaje robi co może żeby dorobić bidulka
oqi
5 miesięcy temu
Nie wiem po co takie devilne rankingi. Nie mają sobą nic do zaoferowania, to się prześcigają kto ma więcej kasy? XD
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić