VDB| 

Ranking najbogatszych partnerek piłkarzy. Miejsce żony Ronaldo zaskakuje

6

Partnerki piłkarzy kojarzone są z tego, że korzystają z sukcesów swoich partnerów. Jednak jak się okazuje część z nich potrafi zarobić potężne pieniądze. Poznaliśmy ranking najbogatszych z nich, zaskakuje odległe miejsce Georginy Rodriguez, czyli żony Cristiano Ronaldo.

Ranking najbogatszych partnerek piłkarzy. Miejsce żony Ronaldo zaskakuje
Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo (Instagram.com)

O partnerkach piłkarzy krąży wiele stereotypów. Zdecydowana większość z nich jest niekorzystna i nie zostawia na popularnych WAGs suchej nitki. Jednak jak się okazuje, nie brakuje takich kobiet, które potrafią same zarobić pieniądze. Te natomiast niejednokrotnie przewyższają nawet zarobki ich bardziej znanych połówek.

Brytyjski dziennik "The Sun" przygotował zestawienie najbogatszych WAGs i na pierwszy rzut oka znajduje się tam kilka zaskoczeń. Przede wszystkim nieco niemałym szokiem jest, że ranking zwyciężyła Victoria Beckham. Chociaż wydaje się, że była członkini "Spice Girls" lata świetności ma już za sobą, to nadal potrafi generować ogromne przychody. Nie potrzebuje do tego nawet swojego męża - Davida Beckhama.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Według brytyjskiego dziennika majątek Victorii Beckham warty jest ponad 360 milionów funtów. Warto zwrócić uwagę ma to, że na drugim miejscu jest inna piosenkarka - Shakira. Kolumbijka od lat związana jest z obrońcą FC Barcelony - Gerardem Pique. Majątek popularnej gwiazdy pop wyceniany jest na 220 milionów funtów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kolejne pozycje to już znaczący spadek wartości majątków posiadanych przez poszczególne WAGs. Podium zamyka Coleen Rooney. Żona Wayne'a Rooney'a posiada aktywa o wartości 14 milionów funtów. Co ciekawe, znaczną część tej kwoty zarobiła dzięki pisaniu czy to dla różnych mediów, czy też książek dla dzieci.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Natomiast największym zaskoczeniem jest dopiero czwarte miejsce Georginy Rodriguez. Partnerka Cristiano Ronaldo ma majątek o wartości "zaledwie" 7 milionów funtów. Zdaniem "The Sun" najwięcej Argentynka zarobiła na swoim Instagramie, ponieważ jest teraz najpopularniejszą WAGs na świecie. Do tego coraz więcej przychodów czerpie ze swoich firm modowych, m.in. marki "OM by G".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W zestawieniu na próżno szukać partnerek polskich piłkarzy. Wydaje się, że najbliżej tego byłaby Anna Lewandowska, jednakże jak widać mimo ogromnych sukcesów Roberta Lewandowskiego, jego żona radzi sobie dużo gorzej w biznesie.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Ana Ivanović w nowej dla siebie roli. Internauci zachwyceni
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić