Problemy techniczne Polsatu. Kibice to usłyszeli podczas relacji na "żywo"

20

Podczas pierwszego spotkania Inter Mediolan - Atletico Madryt w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów kibice przez kilka minut mieli problem, by usłyszeć słowa od komentatorów. Jak przekazał ze studia Polsat Sebastian Chabiniak, doszło do utraty kontaktu z uwagi na problemy techniczne.

Na zdjęciu: piłkarze podczas meczu Inter Mediolan - Atletico Madryt, w ramce wóz transmisyjny Polsatu (PAP) (Getty Images, Eurasia Sport Images)

Po przerwie wróciła do rywalizacji Liga Mistrzów. Pierwsze spotkania fazy pucharowej odbyły się w dniach 13-14 lutego. Z kolei na 20. dzień tego miesiąca zaplanowano mecz m.in. Interu Mediolan z Atletico Madryt.

Trudno było wytypować faworyta zarówno pierwszego pojedynku obu ekip, jak i całego dwumeczu. Co prawda Inter jest obecnie liderem włoskiej Serie A, natomiast Atletico zajmuje 4. miejsce w hiszpańskiej La Lidze, ale zmagania w elitarnych rozgrywkach to zupełnie inna bajka.

Mecz zaplanowano na godzinę 21:00 i w tym czasie ruszyła transmisja na kanale Polsat Sport Premium 1. Kibice mogli być zaskoczeni w 10. minucie, kiedy to zanikł głos komentatorów.

Wówczas nagle przemówił prowadzący studio Sebastian Chabiniak i wytłumaczył całą sytuację. Jak się okazało, powodem takiego stanu rzeczy były problemy techniczne, które dotknęły telewizję.

Wystarczyły jednak cztery minuty, by obserwatorzy spotkania Inter - Atletico ponownie usłyszeli Szymona Rojka oraz Andrzeja Niedzielana. Od razu pierwszy z wymienionych wyjaśnił całą sytuację, mimo że zrobił to wcześniej Chabiniak.

- Mamy nadzieję, że to przejściowe problemy z połączeniem - powiedział Rojek.