VDB| 

Przegrał z Najmanem. Teraz chce zapisać się w historii MMA

4

Paweł Jóźwiak przez lata uchodził za poważnego biznesmana oraz szefa organizacji Fight Exclusive Night. Teraz jednak ten wizerunek się zmienia i 49-latek regularnie bije się na galach freak fightowych. Ostatnio przegrał z Marcinem Najmanem, a teraz chciałby znów zapisać się w historii MMA.

Przegrał z Najmanem. Teraz chce zapisać się w historii MMA
Paweł Jóźwiak znów walczy we freak fighach (YouTube)

Przez lata śmiał się z organizacji freak fightowych i jako przedstawiciel "sportowej" części MMA próbował z tym zjawiskiem walczyć. Ostatecznie tę "walkę" Paweł Jóźwiak wziął do siebie wyjątkowo dosłownie. W lipcu prezes Fight Exclusive Night wyjdzie po raz kolejny do klatki... dla czwartej już organizacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Co dalej z Mariuszem Pudzianowskim? Maciej Kawulski odpowiada

Porażka z Najmanem go nie zatrzymuje

Paweł Jóźwiak przygodę z freak fightami zaczął imponująco. W niespełna 20 sekund pokonał Marcina Najmana na gali WOTORE 6 i od razu stał się łakomym kąskiem dla innych federacji. Tak też się stało, bowiem później na Fame MMA zmierzył się z Michałem "Boxdelem" Baronem, na High League doszło do rewanżu z Marcinem Najmanem.

Dwie kolejne walki przegrał. Nawet w tej ostatniej z "El Testosteronem" był wyraźnie słabszy od swojego rywala. Jak się okazuje, nawet porażka z wojownikiem z Częstochowy nie zatrzymuje go przed kontynuowaniem tej przygody.

Dwie walki Jóźwiaka na Prime Show MMA 5?

Prezes FEN nie zatrzymuje się i chcę być coraz wyraźniejszą postacią w polskich freak fightach. Tym razem może zapisać się w historii, bowiem na gali Prime Show MMA 5 chciałby stoczyć dwie walki jednego wieczoru... w odstępie 30 minut. Ostatnio przed szansą na taki występ stanął Amadeusz "Ferrari" Roślik, jednak już po pierwszej walce zrezygnował z drugiego starcia.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zobacz także: "Gimper" znów szokuje

Pierwszym rywalem Pawła Jóźwiaka będzie Jacek Murański. "Muran" początkowo miał wrócić do freak fightów na gali High League, jednakże ta organizacja wycofała się z organizacji wydarzeń po interwencji MSWiA. Murański szybko jednak znalazł nową organizację i 1 lipca zobaczymy go na Prime Show MMA 5.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Natomiast drugim rywalem Pawła Jóźwiaka ma być Ernest "Red" Ivanida. Muzyk miał walczyć we freak fightach już podczas Prime Show MMA 2. Jednak wówczas nie doszło do jego walki z "Ochroniarzem Oszusta z Tindera", ponieważ miał diagnozę udaru. Teraz sam zainteresowany zapowiada, że z jego zdrowiem jest wszystko w porządku. Czy tym razem wyjdzie do klatki?

Gala Prime Show MMA odbędzie się 1 lipca we Wrocławiu. Na karcie walk nie zabraknie innych infulencerów. W walce wieczoru wystąpi Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, a ponadto zobaczymy m.in. Jasia Kapelę, Michała "Bagietę" Gorzelanczyka czy Adriana Ciosa.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić