aktualizacja 

Przystojniejszy od Cristiano Ronaldo? Dawna miłość Georginy ujawniła się

3

Georgina Rodriguez jest partnerką Cristiano Ronaldo, a para wychowuje wspólnie dzieci. Modelka w przeszłości spotykała się z Javierem Hernandezem Pineiro, o którym mówi się, że jest 1000 razy biedniejszy od piłkarza, mimo to przystojniejszy.

Przystojniejszy od Cristiano Ronaldo? Dawna miłość Georginy ujawniła się
Georgina Rodriguez jest partnerką Cristiano Ronaldo (Instagram, Georgina Rodriguez)

Javier Hernandez Pineiro nie był postacią kompletnie anonimową w Hiszpanii, ale dopiero od pewnego czasu zaczął występować w mediach w roli byłego partnera Georginy Rodriguez. Dał się namówić na zwierzenie z nastoletnich lat w jednym z programów rozrywkowych w telewizji.

W internecie można znaleźć dużo zdjęć Javiera Hernandeza Pineiro, ale nie takich, które przedstawiają Hiszpana, a takie, które zrobił. Jego pasją i jednocześnie sposobem na zarabianie pieniędzy jest fotografia. Nie zdecydował się na praktykowanie wyuczonego zawodu weterynarza po ukończeniu studiów medycznych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Hiszpan podróżuje po świecie i na swoich zdjęciach uwiecznia zapierające dech w piersiach krajobrazy. Javier Hernandez Pineiro przeznaczył dochód z jednej z wystaw na pomoc dzieciom w Indiach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Jedną z pasji fotografa są również sporty ekstermalne. Lubi dostarczać sobie dodatkowych porcji adrenaliny na wysokościach czy w wodzie.

Javier Hernandez Pineiro spotkał się z Georginą Rodriguez z miasteczku Haka na północy Hiszpanii. Ich relacja nie przetrwała próby czasu. Fotograf prowadził później burzliwe życie uczuciowe, a Georgina Rodriguez ustatkowała się u boku Cristiano Ronaldo.

Obecnie urodzona w Argentynie modelka to jedna z topowych influencerek na świecie. U boku piłkarza Al-Nassr rozwinęła swoje ogromne imperium w mediach społecznościowych. Media zabiegają o informacje o życiu Georginy Rodriguez, a ta o dawnym związku z Javierem Hernandezem Pineiro była do czasu skrywaną tajemnicą.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić