aktualizacja 

"Psychopata" poszedł na wieczór kawalerski. Bił się z panem młodym

8

Znany między innymi z KSW zawodnik - Vaso Bakocević - wybrał się na wieczór kawalerski i za sparing z panem młodym zgarnął konkretne pieniądze.

"Psychopata" poszedł na wieczór kawalerski. Bił się z panem młodym
Vaso Bakocević przed nietypowym sparingiem (YouTube, Psycho TV by Vaso Bakocević)

34-letni Czarnogórzec jest sportowcem, który żadnej pracy się nie boi. W ciągu roku toczy regularnie po kilka walk i dopóki nie brakuje mu zdrowia oraz chęci, zarabia na życie w ringu czy w oktagonie. Zawodnik mieszanych sztuk walki ma pseudonim "psychopata".

Vaso Bakocević walczył w kilku organizacjach w Polsce. Dał się poznać jako charakterny zawodnik KSW. Ponadto Czarnogórca można było zobaczyć w formule MMA w FEN i Wotore. Walczył w naszym kraju w boksie i na gołe pięści, a w grudniu przegrał w High League z Dawidem Załęckim w kick-boxingu.

Vaso Bakocević ostatnio wzbogacił się o trzy tysiące euro na wieczorze kawalerskim. Popularny na Bałkanach zawodnik dostał zaproszenie, a bycie atrakcją wydarzenia nie uwłaczało mu. Na nietypowy pomysł wpadli koledzy pana młodego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Sportowiec pokazał, że ma dystans do siebie i zdolności showmana, ponieważ zgodził się na stoczenie sparingu z panem młodym. Na szczęście, dla bohatera wieczoru kawalerskiego, przez 10 minut nie doznał on żadnej kontuzji utrudniającej przygotowania do ślubu.

Zobacz także: PSIHO BIJE MLADOZENJU!! TAKAV JE OBICAJ U NJIHOVOJ ZEMLJI!!!
Brawo dla tego faceta. Nigdy w życiu nie walczył profesjonalnie i nawet nie wiedział, co go czeka. Kiedy mnie zobaczył, powiedział po prostu: no nie! Daliśmy mu jednak rękawice i kask, a ja obiecałem, że nie zamierzam go skrzywdzić. Było momentami trochę mocniej, ale tylko straszyłem tego gościa - opowiada Vaso Bakocević.
Może nawet uderzył mnie raz czy dwa razy. Kiedy walczysz z mężczyzną, który nie jest zawodowym wojownikiem, musisz na wszystko uważać. Oni są nieobliczalni. To były najszybciej zarobione kilka tysięcy w moim życiu - dodaje Czarnogórzec, który mieszka i trenuje w serbskim Belgradzie.
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić