Artur Babicz| 

Pudzianowski go zniszczył. Gigant zawalczy z influencerem!

22

Serigne Ousmane Dia to prawdziwy gigant. Jeszcze niedawno Polacy odliczali do jego starcia z Mariuszem Pudzianowskim. "Bombardier" jednak, delikatnie mówiąc, nie spisał się wówczas najlepiej. To nie zniechęciło innych organizacji do zatrudnienia go. Teraz po "Bombardiera" sięga Prime Show MMA. Potężny zawodnik zmierzy się ze znanym influencerem... "Stiflerem"!

Pudzianowski go zniszczył. Gigant zawalczy z influencerem!
Serigne Ousmane Dia (YouTube)

Federacja Prime Show MMA w ubiegłym tygodniu zszokowała fanów informacją o zakontraktowaniu "Bombardiera". Dwukrotny mistrz świata w senegalskich zapasach to były rywal Mariusza Pudzianowskiego. Trzeba jednak przyznać, że nie spisał się wówczas dobrze. Przegrał z byłem strongmanem po zaledwie 18 sekundach walki.

Tak słaby występ spowodował, że na "Bombardiera" spadła lawina krytyki. Czas jednak pokazał, iż znalazł się kolejny chętny na jego zatrudnienie. Właściciele Prime Show MMA dają "Bombardierowi" kolejną szansę. Serigne Ousmane Dia to jedna z głównych twarzy gali promowanej pod nazwą "Prime Show MMA 2: Kosmos", która odbędzie się 9 lipca w Gdyni.

Poznaliśmy już rywala, z którym zmierzy się "Bombardier". Organizatorzy przez media społecznościowe poinformowali, że z zawodowcem zmierzy się... influencer! Mowa o Damianie "Stiflerze" Zduńczyku.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

To zestawienie wydaje się bardzo kontrowersyjne. Seringe Ousmane Dia to zawodowy sportowiec. Natomiast "Stifler" ma na swoim koncie jeden występ w oktagonie, kiedy to w 2020 roku na gali Fame MMA 7 zmierzył się z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem. Przegrał wówczas przez TKO w pierwszej minucie pierwszej rundy.

Należy jednak podkreślić, że Damian Zduńczyk od dłuższego czasu jest w treningu. Miał on bowiem zawalczyć na pierwszej gali Prime Show MMA w lutym 2022 roku. Wówczas jego rywal Adam Soroko uciekł z hotelu na kilka godzin przed walką (więcej TUTAJ).

Oprócz wspomnianych zawodników, na najbliższej gali Prime Show MMA wystąpią m.in. Jaś Kapela, a także Piotr Kaluski, znany z serialu Netlfixa jako ochroniarz "Oszusta z Tindera". W najbliższych dniach powinniśmy poznać następnych uczestników tego wydarzenia.

Zobacz także: Milioner chwali się luksusową łodzią. Tak na niej szaleje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić