VDB| 

Szok. Miał być gwiazdą Prime MMA. Nie pojawił się na gali

31

Adam Soroko miał być jedną z największych gwiazd na rynku gal freak fightów, ale najprawdopodobniej nie wykorzysta swojej szansy. Zawodnik nie pojawił się na oficjalnej prezentacji podczas Prime Show MMA, a fakty na temat tej nieobecności ujawnił włodarz konkurencyjnej organizacji.

Szok. Miał być gwiazdą Prime MMA. Nie pojawił się na gali
Adam Soroko oraz Stifler na ceremonii ważenia przed Prime MMA (YouTube.com)

Historia Adama Soroko miała być przykładem pokazującym, że każdy zasłużył na drugą szansę. Niedawno wyszedł on z więzienia po niemal 10 latach odbywania kary. Praktycznie od razu wystąpił na gali The War i pokazał się tam na tyle kontrowersyjnie, iż momentalnie stał się gwiazdą internetu.

To spowodowało, że Adam Soroko stał się łakomym kąskiem dla innych organizacji freak fitght. Ostatecznie zdecydował się wystąpić na pierwszej gali Prime Show MMA, na której miał zmierzyć się Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem. Jeszcze dzień przed walką miał wobec niej wielkie oczekiwania (więcej TUTAJ).

Soroko nie pojawił się na prezentacji

Okazuje się, że do wyczekiwanej walki Soroko ze Stiflerem nie dojdzie. Najpierw fanów zaniepokoiło, iż Adam Soroko nie pojawił się na oficjalnej prezentacji przed rozpoczęciem Prime Show MMA.

Natomiast chwilę później nieznane fakty ujawnił Boxdel. Włodarz konkurencyjnej organizacji - FAME MMA - zdradził, że do tej walki nie dojdzie, a zawodnik po prostu uciekł z miasta.

"Jóźwiak, kiedy powiecie ludziom ze Soroko wypadł? Jak już ludzie kupią? Nie pokazaliście go na prezentacji, bo uciekł z Łodzi. Tak, jak mówią wszyscy zawodnicy wasi ,którzy do mnie dzwonili. Jesteś tragiczny koleś" - zwracał się Boxdel do właściciela Prime Show MMA.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Była partnerka Milika przeszła metamorfozę. Trudno oderwać wzrok!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić