Pudzianowski gotowy na wyzwanie życia? Jego forma robi wrażenie

11

Taki pojedynek z pewnością wzbudziły wielkie zainteresowanie w Polsce. Starcie legend KSW i MMA w Polsce - Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Chalidowem - wydaje się coraz bardziej realne. "Pudzian" pokazuje, że gotowy jest na to wyzwanie.

Pudzianowski gotowy na wyzwanie życia? Jego forma robi wrażenie
Pudzianowski gotowy na wielki hit. Jego forma robi wrażenie (AKPA, AKPA)

Obaj są niekwestionowanymi legendami KSW. Pudzianowski debiutancką walkę w formule MMA stoczył 11 grudnia 2009 roku z pięściarzem Marcinem Najmanem.

"Dominator" zmiażdżył Najmana w 43 sekundy, zaliczając niesamowity debiut i otwierając nową kartę w historii polskiego sportu. Ich pojedynek na żywo w telewizji oglądało około 6 milionów osób.

Mamed Chalidow w KSW zadebiutował natomiast w wieku niespełna 27 lat na gali KSW 7 na warszawskim Torwarze. Wydarzenie to odbyło się 2 czerwca 2007 roku.

Współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski, w rozmowie z portalem inthecage.pl odniósł tematu starcia "Pudziana" z Chalidowem. Jego zdaniem to świetny pomysł.

Ja nie jestem w ogóle przeciwny tej walce. Dwie legendy KSW i MMA, tego sportu, tutaj w Polsce przede wszystkim, udźwignęłyby to bardzo mocno, że byłby szum. Wydaje mi się, że jeden i drugi udowodnił już wszystko sportowo, że teraz można się trochę pobawić.

Forma mistrzowska

Mariusz Pudzianowski jest znany z dużej aktywności w mediach społecznościowych, dlatego często widzimy jak wygląda zawodnik KSW. Trzeba przyznać, że jego sylwetka w wieku 45-lat musi budzić szacunek.

Wtorek zaliczony można uciekać do domu uczciwe - napisał po ostatnim treningu Pudzianowski, pokazując swoją wysportowaną sylwetkę.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Tego gola można oglądać godzinami! Cóż za precyzja (wideo)
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić