Leon Malinowski| 

Robert Lewandowski "owinięty miłością". Tak szaleje na wakacjach

3

Państwo Lewandowscy postanowili wybrać się na wakacje. Wspólnie spędzany czas chętnie relacjonują za pośrednictwem mediów społecznościowych. Najnowsze zdjęcie Roberta jest nieco szalone.

Robert Lewandowski "owinięty miłością". Tak szaleje na wakacjach
Robert Lewandowski udał się z rodziną na zasłużone wakacje (Getty Images)

Na razie nie dowiedzieliśmy się, gdzie dokładnie wypoczywają Lewandowscy. Po zdjęciach można się jednak domyślać, że przebywają na południu Europy. Absolutnie pewne jest to, że warunki do relaksu mają wręcz wyśnione.

Anna i Robert Lewandowscy codziennie pokazują, jak wspólnie spędzają czas. W piątek wieczorem najlepszy polski piłkarz wrzucił na Instagrama migawkę z plaży.

Czytaj także:

Jest ona trochę szalona. Na Roberta wskoczyły ukochane kobiety. Bezpośrednio na piłkarzu leży jego żona Anna, a na niej znajduje się córeczka Klara.

Owinięty miłością - w taki sposób tę wyjątkową migawkę skomentował "Lewy".
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Robert Lewandowski na zasłużonym urlopie

Bez wątpienia Robert Lewandowski w pełni zasłużył na wakacje z ukochanymi kobietami. Polski napastnik ma za sobą wymarzony sezon. Razem z Bayernem Monachium sięgnął po mistrzostwo Niemiec i Puchar Niemiec, a ponadto wygrał z Bawarczykami rozgrywki Ligi Mistrzów. Te sukcesy będzie wspominał do końca życia.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić