aktualizacja 

Rodzina się cieszy, Neymar jest nieufny. Chce wykonać test DNA

26

W maju Neymar może powitać na świecie kolejnego potomka. W tym miesiącu są spodziewane narodziny dziecka Amandy Kimberlly. Piłkarz prosi modelkę o przeprowadzenie testów, które potwierdzą albo wykluczą jego ojcostwo.

Rodzina się cieszy, Neymar jest nieufny. Chce wykonać test DNA
Neymar jest zawodnikiem saudyjskiego klubu Al-Hilal (Getty Images, Francois Nel)

W październiku 2023 roku na świat przyszła córeczka Neymara - Mavia, która jest jego drugim dzieckiem. Piłkarz ma również 11-letniego syna. Mamą Davida Lucci jest była partnerka Neymara - Carolina Dantas. Z kolei Mavia jest owocem związku reprezentanta Brazylii z Bruną Biancardi.

W skomplikowanym życiu rodzinnym Neymara pojawi się trzecie dziecko. Jego przyjście na świat jest spodziewane w maju. Jak informuje brazylijski portal "LeoDias", na ten miesiąc jest wyznaczony poród modelki Amandy Kimberlly.

Zdaniem mediów, narodziny trzeciego dziecka Neymara są wyczekiwane entuzjastycznie przez jego rodzinę. Nie będą one początkiem konfliktu. Sam piłkarz podchodzi do sytuacji z dystansem i po narodzinach chce przeprowadzić testy DNA, które potwierdzą, albo wykluczą jego ojcostwo. Nie ufa w stu procentach Amandzie Kimberlly.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

Zgodę na przeprowadzenie testów DNA, po narodzinach dziecka, musi wyrazić oboje rodziców. Stanowisko modelki nie jest znane - nie jest ona przesadnie wylewna w mediach społecznościowych. Prowadzi ona dyskretny profil i przynajmniej w ostatnim czasie nie zabierała głosu w temacie Neymara.

Amanda Kimberlly zdobyła popularność dzięki udziałowi w reality show. Modelka angażuje się w akcje społeczne, w tym pomoc materialną osobom potrzebującym i bezdomnym. Nie jest partnerką życiową Neymara, ze sportowcem połączył ją romans.

Życie prywatne Neymara jest komentowane znacznie częściej niż życie sportowe. Także dlatego, że reprezentant Brazylii przechodzi rehabilitację po poważnej kontuzji. Przez brak regularnych treningów przybrał na wadze, co stawia pod znakiem zapytania powrót na boisko w szczytowej formie.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić