VDB| 
aktualizacja 

Schudł ponad 100 kg i zawalczy u Najmana! FitDzik wystąpi w pojedynku trenerów

55

Marcin Najman ogłosił kolejne nazwiska, które wystąpią na jego pożegnalnej gali. W pojedynku o pas najlepszego trenera personalnego wystąpią Tomasz "FitDzik" Łomnicki oraz Adrian Cios. Szczególnie warto zwrócić uwagę historię FitDzika, bowiem on zaliczył ogromną metamorfozę.

Schudł ponad 100 kg i zawalczy u Najmana! FitDzik wystąpi w pojedynku trenerów
Przemiana Tomasza "FitDzik" Łomnickiego (Facebook.com)

Z dnia na dzień poznajemy coraz więcej szczegółów dotyczących pożegnalnej gali Marcina Najmana. Odbędzie się ona 13 lutego 2021 roku. W walce wieczoru zawalczy sam organizator - "El Testosteron" - który zmierzy się z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. To jednak nie będzie jedyne zestawienie, które może zainteresować fanów.

W niedzielę poprzez media społecznościowe Marcin Najman ogłosił, że na jego gali odbędzie się walka MMA o pas najlepszego trenera personalnego w Polsce. W tym pojedynku naprzeciwko siebie staną Adrian Cios oraz Tomasz "FitDzik" Łomnicki. Dla pierwszego z nich będzie to debiut w formule mieszanych sztuk walki. Natomiast "FitDzik" ma za sobą już trzy pojedynki, jednak wszystkie z nich przegrał.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Starcie pomiędzy Ciosem a Łomnickim to oczekiwany pojedynek w świecie trenerów personalnych. W 2020 roku ta dwójka miała się zmierzyć na gali Walcz i Pomagaj, jednak ze względu na pandemię COVID-19 nie doszła ona do skutku. Teraz będą mieli okazję się zmierzyć na gali MMA-VIP zorganizowanej przez "El Testosterona".

Metamorfoza FitDzika. Stracił ponad 100 kg

W szczególności uwagę przykuwa osoba Tomasza Łomnickiego. To znany w świecie internetu influencer, który zasłynął ogromną metamorfozą własnej sylwetki. "FitDzik" schudł 108 kg i stał się popularyzatorem zdrowego stylu życia oraz walki z otyłością. Swoją działalnością chce zainspirować osoby, które znalazły się w podobnej sytuacji jak on kilka lat temu.

Łomnicki swoją przygodę z MMA rozpoczął od gali FFF w Zielonej Górze. Wówczas przegrał w 1. rundzie z debiutującym Mateusz "Camaro" Stawskim. Potem "FitDzik" stoczył jeszcze dwa pojedynki, jednak wszystkie z nich przegrał. Na gali Marcina Najmana przyjdzie mu stanąć do walki o przełamanie tej złej passy.

Zobacz także: "Klatka po klatce" (on tour). KSW 57. Kołecki przed najcięższym pojedynkiem w karierze? "To trener decydował"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić