LAK| 

Siostry Radwańskie show. "Co za laski"

34

Zdjęcie sióstr Radwańskich z windy podbija sieć. Wyglądają na nim jak gwiazdy estrady. Pod fotką sporo komplementów. Głos zabrała m.in. Caroline Wozniacki, była gwiazda światowego tenisa.

Siostry Radwańskie show. "Co za laski"
Agnieszka Radwańska jest bardzo zżyta ze swoją siostrą Ulą (AKPA)

Agnieszka Radwańska od zawsze ma bardzo dobre relacje ze swoją młodszą siostrą Ulą. Najpopularniejsze siostry w polskim sporcie wspierają się nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Tego dowodem jest najnowsze zdjęcie, które do sieci wrzuciła starsza z sióstr.

Widzimy na nim Agnieszkę i Urszulę w windzie. Już na pierwszy rzut oka widać, że siostry Radwańskie doskonale czują się w swoim towarzystwie. Zdjęcie podbija sieć. Siostry wyglądają na nim jak gwiazdy estrady. W hashtagach dowiadujemy się, że wybrały się na kolację. "Z siostrą", "wyżerka" - pisze Radwańska.

Lawina komplementów

Fani są zachwyceni zdjęciem sióstr Radwańskich. Głos zabrała m.in. Caroline Wozniacki, była gwiazda światowego tenisa. "Co za laski" - napisała.

"Wow", "pięknie", "wyglądacie ślicznie" - piszą internauci.

Zdjęcie polubiło ponad 8 tysięcy osób. Konto starszej z sióstr obserwuje ponad 320 tys. internautów.

Agnieszka Radwańska w listopadzie 2018 roku zakończyła karierę. Wygrała 20 zawodów głównego cyklu. Krakowianka była wiceliderką rankingu kobiecej organizacji tenisowej. Urszula nadal zawodowo gra w tenisa.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić