o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Skandaliczne słowa Murańskiego po Fame MMA 10. Mówił o Hitlerze

20
Podziel się

Szokujące obrazki podczas Fame MMA 10. Tańculi, zwycięzcy walki z Muranem, trzeba było podawać tlen. Ojciec przegranego nie zostawił suchej nitki na sędziach. Padły słowa o wałku i Hitlerze.

Skandaliczne słowa Murańskiego po Fame MMA 10. Mówił o Hitlerze
Jacek Murański w wywiadzie dla mma.pl (YouTube)
bEheBCSZ

O tej walce na Fame MMA 10 będzie mówiło się jeszcze długo. W pierwszych dwóch rundach Arkadiusz Tańcula miał przewagę nad Mateuszem Murańskim, znanym z serialu "Lombard. Życie pod zastaw". W trzeciej odsłonie pojedynku to jednak "Muran" zyskał ogromną przewagę. Uderzał rywala bez opamiętania i końcowy wynik walki stanął pod znakiem zapytania.

Murański unosił ręce w geście triumfu. On i jego obóz byli przekonani, że wygrali ten pojedynek. Sędziowie uważali inaczej. Imponująca trzecia runda ich nie przekonała i to Tańcula został ogłoszony zwycięzcą.

bEheBCTb

- To są jakieś żarty, zwycięzca nie może się podnieść. O co tu chodzi? Ja wygrałem przecież tą walkę. Co może mówić więcej niż obraz, który mam za sobą, że będą go wynosić na noszach - krzyczał do mikrofonu Mateusz Murański, gdy Tańcula leżał w oktagonie i podawano mu tlen.

Juz po zakończeniu gali Fame MMA 10 jeszcze ostrzej o postawie sędziów wypowiedział się Jacek Murański, ojciec "Murana" dla mma.pl.

- Ktoś gruby szmal postawił na Tańculę. To nawet nie jest wałek dziesięciolecia, to jest wałek stulecia. Tak samo można powiedzieć, że Bitwę Berlińską w 1945 roku wygrał Hitler. Tak proszę państwa Hitler wygrał II wojnę światową, a Tańcula jest teraz na SOR i został zabrany przez sanitariuszy - mówił z ironią wściekły ojciec.
bEheBCTh
- Błąd popełniliśmy, bo mogliśmy Tańculę zniszczyć w pierwszej rundzie, ale chcieliśmy go bić i karać przez trzy rundy za wszystko to, co zrobił naszej rodzinie. On nas upokorzył - dodał Jacek Murański dla mma.pl.
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety też potrafią grać w piłkę. Ale bramka!
bEheBCTC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(20)
Flintunia
4 tyg. temu
Niech on już się schowa bo żal na niego patrzeć...
Team tańcula
miesiąc temu
Syn na wachany byl, a ty oglądałeś inna walke. Arek wygral
Jw23
miesiąc temu
Buhaja. Mój tata,mój tata....
bEheBCTD
Patryk23
miesiąc temu
Sam widziałem walkę i jak dla mnie wygrał arek
Noob
miesiąc temu
Ciekawe czy robili narkotesty przed walka, podejrzewam że była gwiazda wciągnęła anielski pył.
Pan Rafał
miesiąc temu
Kim jest jego żona rozklapiochom że tak mówią
Patriota
miesiąc temu
Hahahha od kiedy walkę się ocenia po tym czy ktoś może zejść z ringu czy nie 🤣🤣🤣🤣, widać że dziadek nie ma pojęcia o czy mówi, dwie pierwsze wygrał Tańcula, czyli na punkty w trzy rundowej walce to on jest zwyciezcą, to chyba proste i jasne ale widac że nie ma pojęcia o czym mowi
Kaziu
miesiąc temu
Ojciec muranskiego , zejdźcie na ziemię już czasy Hitlera się skończyły, wejdź do klatki pokaż co umiesz i odetnij pępowinę
Renia 39
miesiąc temu
Zachecam wszystkich do ogladania tych walk !! Tyle edukacji , dobrych obyczjów , promowania pięknosci SPORTU , jakie odbywają się przed walkami , na wadze , po walkach , to myslę ze zaden program edukacyjny czy wychowawczy , i to w tak krutkim czasie , nie jest w stanie nam i naszym dzieciom dać !!
Kolo
miesiąc temu
Tata się bardziej promuje niż syn
Rato
miesiąc temu
Po pierwsze jacy sanitariusze ,ratownicy medyczni stary muran może w PRL był sanitariuszem
Jojo
miesiąc temu
Kto to jest
Ale
miesiąc temu
On ma coś z głową na punkcie Hitlera ,ciągle go udaje na insta.teraz mu usunęli konto
bEheBCTv
AntyMuran
miesiąc temu
Murańscy nie potrafią przegrywać. Arek na punkty wygrał ewidentnie i to Murańscy teraz weszli w świat o którym nie mają pojęcia. Szkoda tylko że tego głąba Mateusza Arek nie wykończył
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić