Szokujące słowa Don Kasjo po Fame MMA 10. "Jak nie zmienią werdyktu to..."

121

Ogromne kontrowersje towarzyszyły walce Don Kasjo z Normanem Parke. Polak nie może pogodzić się z, jego zdaniem, błędnym werdyktem sędziów. Jeśli wynik pojedynku nie zostanie zmieniony, zapowiedział radykalne kroki.

Szokujące słowa Don Kasjo po Fame MMA 10. "Jak nie zmienią werdyktu to..."
Don Kasjo w rozmowie dla MMA-bądź na bieżąco (YouTube)

Fani nie mogli się doczekać tego pojedynku. Około 1:00 w nocy Don Kasjo i Norman Parke weszli do oktagonu i zmierzyli się w starciu na zasadach bokserskich. Walka trzymała w napięciu do ostatniej minuty. Nie brakowało soczystych ciosów, a lepsze wrażenie sprawiał Kasjusz Życiński.

Dlatego gdy zakończył się pojedynek wielu fanów, szefowie Fame MMA i sam Don Kasjo byli przekonani, że to właśnie Polak wygrał. Sędziowie mieli jednak inne zdanie i triumfatorem ogłosili Normana Parke. Rozpętała się wielka awantura. "Boxdel", szef Fame MMA, zapowiedział, że zostanie złożony protest i rzucił mikrofonem w oktagonie.

Sam Don Kasjo był wściekły. Zaraz po walce puścił wiązankę przekleństw pod adresem sędziów i osób, który nie wierzyły w niego. Gdy emocje opadły, nadal nie zostawił na arbitrach suchej nitki.

- Jak łamią zasady sędziowie, którzy się kur*** nie znają na boksie, to powinni wcześniej się do tego przyznać i powiedzieć, że "my nie będziemy sędziować tej walki". Ja widziałem, że Norman chciał tylko przetrwać, tak jakby był dogadany z sędziami. On cały czas uciekał. To jest żenada - podkreślił Don Kasjo w wywiadzie dla "MMA-bądź na bieżąco".

W tej samej rozmowie dziennikarz zapytał Kasjusza Życińskiego, co będzie z jego karierą po tej walce. - Jak nie zmienią werdyktu, to znikam z internetu - zszokował Don Kasjo i dodał: - Jak jak widzę, jaki mamy show biznes, to mnie nie jara tutaj być. Denerwują mnie ludzie, którzy wchodzą w show biznes i nie mają do tego głowy.

Czyżby Don Kasjo, znany youtuber, zaczął realizować już słowa, które wypowiedział w wywiadzie dla "MMA-bądź na bieżąco"? Takie pytanie można postawić po wejściu na profil Życińskiego na Instagramie. Don Kasjo utworzył "konto prywatne" i teraz można go obserwować tylko po kliknięciu "obserwuj" w jego profil.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety też potrafią grać w piłkę. Ale bramka!
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić