Słodkie sceny w czasie transmisji Maxa Verstappena. Ta dziewczynka jest skazana na sukces?

1

Gra na symulatorze przez Maxa Verstappena bywa czasami kłopotliwa. Wszystko z powodu Penelopy Kwiat, która po prostu uwielbia odciągać uwagę kierowcy Formuły 1 od monitora.

Słodkie sceny w czasie transmisji Maxa Verstappena. Ta dziewczynka jest skazana na sukces?
Max Verstappen i Penelope Kwiat (YouTube, Max Verstappen)

Penelope Kwiat to córka Kelly Piquet, która jest aktualną partnerką życiową Maxa Verstappena. Para mieszka wspólnie, stąd zrozumiała obecność Penelopy w czasie transmisji na żywo Maxa Verstappena.

Kierowca ćwiczy, a do tego relaksuje się poprzez granie na symulatorze. Swoje wyczyny w wirtualnym świecie transmituje w internecie. W tym czasie Max Verstappen ma również możliwość porozmawiania z osobami, które dzielą jego pasję lub po prostu z kibicami.

Penelope ma dużo pomysłów na odciąganie uwagi kierowcy wyścigowego od symulatora. W kompilacji, dostępnej w internecie, można zobaczyć na przykład, jak dziewczynka atakuje twarz Maxa Verstappena różowym królikiem. W innej sytuacji rzuca się na ramiona ojczyma, albo zasłania mu dłonią okulary.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Max Verstappen czasami reaguje uśmiechem, w innych przypadkach na jego twarzy pojawia się odrobina poirytowania. Wizyty dziewczynki u Holendra powtarzają się, więc kierowca raczej nie ma nic przeciwko występom gościnnym na jego transmisjach.

Zobacz także: Penelope Bothering Max Verstappen for 4 Minutes

Gdyby o przyszłości zawodowej decydowały tylko i wyłącznie więzy rodzinne, to Penelopa Kwiat byłaby skazana na sukces w świecie wyścigów. Jej dziadek to Nelson Piquet, czyli trzykrotny mistrz świata w Formule 1. Z kolei ojciec to Daniłł Kwiat, który również startował w elitarnej serii wyścigowej. Do tego dochodzi wspomniany ojczym Max Verstappen.

Holender ma aktualnie odrobinę czasu wolnego. Od 2019 roku Max Verstappen przeżywa piękny okres w karierze i nie schodzi z podium mistrzostwa świata. Dwukrotnie kończył cykl wyścigów Formuły 1 na trzecim miejscu, a w 2021 oraz 2022 roku został mistrzem świata.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić