VDB| 
aktualizacja 

Słowa nie dla wrażliwych. Najman rzucił rękawicę znanemu dziennikarzowi

22

Marcin Najman i Krzysztof Stanowski nie darzą siebie szacunkiem. Jednak ostatnia kłótnia, która miała miejsce na Twitterze, przekroczyła wszelkie granice. Padła propozycja rozwiązania konfliktu za pomocą siły. Całą treść sporu prezentujemy w materiale, jednak UWAGA ze względu na wulgaryzmy, nie polecamy tej lektury wrażliwym.

Słowa nie dla wrażliwych. Najman rzucił rękawicę znanemu dziennikarzowi
Kłótnia Marcina Najmana z Krzysztofem Stanowskim (Instagram.com)

Każdy kto śledzi Marcina Najmana lub Krzysztofa Stanowskiego wie, że są oni we wrogich stosunkach. Dziennikarz w od lat otwarcie krytykuje "El Testosterona". Robi to zarówno w mediach społecznościowych, we własnych mediach, jak i podczas spotkań na żywo z zawodnikiem mieszanych sportów walki. Natomiast wojownik z Częstochowy twierdzi, że Stanowski to "dziennikarskie zero" (stąd nazwa jednego z programów na Kanale Sportowym).

Kiedy wydawało się, że panowie nie mają już tematów do kłótni to... obaj znaleźli nowy powód. Pod wpisem na Twitterze, w którym Krzysztof Stanowski pochwalił się wielkością charytatywnej zbiórki na rzecz chorych dzieci... odezwał się Marcin Najman. Oskarżał on dziennikarza, że jest manipulatorem. To był punkt zapalny do późniejszej ostrej wymiany zdań, którą w całości zamieszczamy poniżej.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Media społecznościowe zawrzały! Ostra kłótnia Najmana ze Stanowskim. Było wezwanie do walki

Jak można zobaczyć, Marcin Najman po raz kolejny rzucił rękawicę znanemu dziennikarzowi. Ten o ile zawsze z tych propozycji się tylko śmiał, to teraz zainteresował się tym wyzwaniem. Czy to oznaczałoby, że obaj w końcu zakończą swój spór w walce na pięści? Wątpliwe, jednak widząc ostatni ogrom walk youtuberów oraz instagramerów, można spodziewać się wszystkiego.

O ile Marcin Najman na co dzień nie może pochwalić się rzeszą kibiców, w starciu z Krzysztofem Stanowskim z pewnością miałby wielu zwolenników. W końcu ten dziennikarz słynie z ostrych i zdecydowanych opinii przez co ma wrogów w wielu ośrodkach piłkarskich w całej Polsce.

Zobacz także: Najman czekał na Stanowskiego. Opublikował takie nagranie:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić