Ślub jak z bajki, a potem wpis o rozstaniu. Przetrwali kryzys

13

We wtorek gruchnęła wiadomość o odsunięciu Jakuba Kwiatkowskiego od reprezentacji Polski. 46-latek był kojarzony nie tylko z pracy z kadrą, ale również za sprawą burzliwego związku z Agatą Załęcką. W przeszłości para rozstała się, po czym szybko powróciła do siebie.

Ślub jak z bajki, a potem wpis o rozstaniu. Przetrwali kryzys
Jakub Kwiatkowski i jego małżonka Agata Załęcka (Instagram)

Jakub Kwiatkowski stał się jedną z twarzy reprezentacji Polski. Już w 2016 roku, kiedy Biało-Czerwoni awansowali do ćwierćfinału mistrzostw Europy, był zaufanym człowiekiem selekcjonera Adama Nawałki. Jakub Kwiatkowski współpracował także z Jerzym Brzęczkiem, Paulo Sousą, Czesławem Michniewiczem i Fernando Santosem. W jego relacji z Michniewiczem dochodziło do mocnych tarć.

To jednak nie Michniewicz, a obecny selekcjoner Michał Probierz zakończył długą kadencję Jakuba Kwiatkowskiego w reprezentacji Polski. 46-latek był team menagerem oraz rzecznikiem prasowym zespołu narodowego.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Od 2020 roku Jakub Kwiatkowski jest poślubiony z aktorką Agatą Załęcką. Do zaślubin doszło w bajkowej scenerii na greckiej wyspie Rodos. Rzecznik reprezentacji pozował do ślubnego zdjęcia w jasnej marynarce, a jego żona w sukni z głębokim dekoltem. Transmisję wydarzenia można było zobaczyć na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

Agata Załęcka zawodowo zajmuje się aktorstwem, a jej pasją jest freediving. To nurkowanie na wstrzymanym oddechu. Żona Jakuba Kwiatkowskiego odnosi w tej dyscyplinie sukcesy. Na przykład zdobywa medale mistrzostw Polski.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W relacji pracownika Polskiego Związku Piłki Nożnej z aktorką nie zabrakło zakrętu. Para rozstała się, a następnie szybko do siebie wróciła. Musiała zmierzyć się wtedy z poważnym kryzysem, a obecnie ponownie cieszy się wspólnym szczęściem.

To nasza historia, nasze wzloty i upadki, nasza miłość rosnąca z dnia na dzień. Nasze serca wciąż biją w jednym rytmie, niezależnie od upływającego czasu - napisała z okazji trzeciej rocznicy ślub Agata Załęcka na swoim Instagramie.
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić