aktualizacja 

Strzelił gola Arabii Saudyjskiej. Żona pokazała, co się działo w domu

18

Polscy piłkarze mogą liczyć na doping nie tylko ze strony kibiców, lecz przede wszystkim – członków rodziny i przyjaciół. Powód do radości ma między innymi Piotr Zieliński. Nie zgadniecie, kto jest jego najzagorzalszym fanem. Aż łza się w oku kręci.

Strzelił gola Arabii Saudyjskiej. Żona pokazała, co się działo w domu
Piotr Zieliński może liczyć na doping ze strony ważnej dla siebie osoby. Nie zgadniecie, kto to taki! (Getty Images, Instagram, lauraslowiak)

Na profilu Laury Zielińskiej na Instagramie ukazał się rozczulający filmik. Żona Piotra Zielińskiego, tuż po golu męża pochwaliła się fanom nagraniem z ich wspólnym synkiem. Okazało się, że chłopczyk doskonale zdaje sobie sprawę z tego, czym zajmuje się jego utalentowany tata.

Piotr Zieliński może być dumny. Tak kibicuje mu syn

Laura Zielińska nagrała rozmowę swoją i synka. Wypytywała chłopca o to, w jaki sposób zamierza kibicować tacie w trakcie meczu. Jego odpowiedź kompletnie rozbraja!

I tata strzela, tak? Dla ciebie? Gol, gol, gol? – wypytywała Laura Zielińska synka na Instastory.
Gol, gol, gol – odpowiedział rezolutny chłopczyk.
Gol, gol, gol – powtórzyła po chłopcu mama. – I jak zrobisz? – zachęcała chłopca Laura Zielińska.
Jeden, dwa, trzy – odpowiedziało dziecko.

Laura Zielińska, tak samo jak jej mąż, pochodzi z Ząbkowic Śląskich. Ukończyła analitykę medyczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Jest modelką z licznymi sukcesami na koncie. Z Piotrem Zielińskim powiedzieli sobie "tak" w 2019 roku.

Najwyraźniej doping rodaków i członków rodziny piłkarzy okazał się skuteczny, ponieważ odnieśli oni sukces w meczu z Arabią Saudyjską, wygrywając z przeciwną drużyną 2:0.

Niektórzy członkowie rodzin piłkarzy zdołali dotrzeć do Kataru, by wspierać swoich bliskich na miejscu. Do tego grona zalicza się między innymi Anna Lewandowska. Trenerka personalna skorzystała z okazji i zwiedziła wciąż egzotyczny dla Polaków kraj.

Anna Lewandowska na tyle zafascynowała się kulturą Kataru, by zdecydować się na zaskakujący dla rodaków krok. Trenerka personalna postanowiła ozdobić swoją rękę misternymi malunkami z henny, a rezultatem pochwaliła się na Instastory. Jest czego zazdrościć!

Zobacz także: Zobacz też: #dziejesiewsporcie: dwulatek zachwyca. Może być w przyszłości nowym Messim
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić