Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Sukces Piotra Żyły. Wymowna reakcja byłej żony

151

Piotr Żyła odniósł w sobotę ogromny sukces. Zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata w Planicy. Zwycięstwu towarzyszył ogrom emocji - zarówno z jego strony, jak i jego rodziny i partnerki - Marceliny Ziętek. Justyna Żyła - eksżona Piotra dotąd milczała. Teraz jednak zamieściła na instastory wymowny obrazek.

Sukces Piotra Żyły. Wymowna reakcja byłej żony
Justyna Żyła zareagowała na zwycięstwo Piotra. Wymownie... (AKPA, PAP, Grzegorz Momot)

Piotr i Justyna Żyłowie poznali się gdy byli jeszcze nastolatkami. Szybko okazało się, że partnerka młodziutkiego skoczka jest w ciąży, więc zdecydowali się na ślub. Ich syn ma już 16-lat. Później na świat przyszło drugie dziecko - 11-letnia dziś Karolina.

Związek nie przetrwał jednak próby czasu. Para obrzucała się oskarżeniami w sieci, a szczególnie gorąco zrobiło się, gdy okazało się, że Piotr spotyka się z młodą aktorką Marceliną Ziętek. Wówczas sytuacja się naprawdę zaostrzyła, a tabloidy miały o czym pisać.

Po czasie postanowili jednak spróbować się pogodzić dla dobra dzieci. Ich relacje co prawda wciąż są, delikatnie mówiąc, oschłe, lecz poprawne.

Reakcja na sukces eks-męża

W sobotę, 25 lutego, Piotr Żyła zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata w Planicy.

Z gratulacjami pospieszyli nie tylko fani. Marcelina Ziętek płakała ze wzruszenia na InstaStories. Wszyscy czekali jednak na reakcję Justyny.

A ta okazała się być miła i nostalgiczna. Celebrytka zamieściła na instastory fotkę widoków ze swojego domu, w którym mieszkała z Piotrem. "My happy place" - napisała. Wprawdzie para ma za sobą kłótnię o ten dom, jednak ostatecznie to właśnie ona mieszka w nim razem z dziećmi.

Do pięknego krajobrazu Justyna dodała wymowne serce. Niektórzy interpretują to jako odniesienie do wczorajszego wielkiego sukcesu Piotra. Myślicie, że zadzwoniła do niego z gratulacjami? A może skończyło się na fotografii?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić