aktualizacja 

Sylwester u Marcina Najmana. Pokazał zdjęcia

69

Ze względu na ograniczenia pandemiczne nowy rok przywitaliśmy na kameralnych, domowych imprezach. Tak bawił się również Marcin Najman.

Sylwester u Marcina Najmana. Pokazał zdjęcia
(AKPA)

To był trudny rok. W wielu krajach, ze względu na dużą liczbę zakażeń koronawirusem, nie mogły odbyć się huczne imprezy sylwestrowe.

Tak było między innymi w Polsce, gdzie już kilkanaście dni temu rząd poinformował, że od godziny 19:00 w sylwestra do 6:00 rano w Nowy Rok będzie obowiązywał zakaz przemieszczania się poza pilnymi życiowymi potrzebami. Z kolei w domu można było organizować przyjęcia na maksymalnie 5 osób plus domownicy.

Większość Polaków dostosowała się do zaleceń. Wieczorem ulice największych miast opustoszały, a 2021 rok witaliśmy kameralnie w domach. Właśnie na taki sposób spędzenia sylwestra zdecydował się między innymi Marcin Najman.

Na swoim profilu na Instagramie zawodnik MMA pokazał dwa zdjęcia z domowej imprezy sylwestrowej przy sushi. "Szczęśliwego Nowego Roku" - napisał częstochowianin w komentarzu do zdjęć. Zobaczcie je:

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W minionym roku bardzo często mówiło i pisało się o Marcinie Najmanie. Sportowiec często zabierał głos w sprawach społeczno-politycznych. Duże zainteresowanie wywołała również jego walka na Fame MMA 8 z Don Kasjo, podczas której Marcin Najman został zdyskwalifikowany za nieregulaminowe ciosy. Kolejną walkę Najman stoczy 13 lutego. Jego rywalem będzie Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień.

Zobacz także: Zmiana pokoleniowa w polskim sporcie? "Świątek, Zmarzlik i Błachowicz przerośli swoich mistrzów"
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić