aktualizacja 

Syn Cristiano Ronaldo poprosił o drogi prezent. Tak zareagował piłkarz

43

Jeden z najpopularniejszych piłkarzy na świecie wyjawił, jakie wartości próbuje wpoić pierworodnemu synowi Cristiano juniorowi. Czego Ronaldo uczy swoje dziecko? Ta reakcja wiele tłumaczy.

Syn Cristiano Ronaldo poprosił o drogi prezent. Tak zareagował piłkarz
Cristiano Ronaldo na zgrupowaniu reprezentacji Portugalii (Instagram, Instagram)

Cristiano Ronaldo ma pięcioro dzieci. Jako pierwszy przyszedł na świat Cristiano junior, który wchodzi w wiek nastolatka. O potomku kapitana reprezentacji Portugalii wiadomo, że mocno interesuje się piłką nożną i trenuje w akademiach klubów, które reprezentuje jego ojciec. Poprzednio był to włoski Juventus, a aktualnie jest to angielski Manchester United.

Życie z ojcem, który od lat pozostaje jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie, to z jednej strony przeprowadzki i podróże, a z drugiej - dzieciństwo w dobrobycie. W wakacje było głośno między innymi o 12. urodzinach juniora na jachcie. Imprezę synowi wyprawił słynny synowi. Wielu jego rówieśników może tylko pomarzyć o takim święcie.

Cristiano Ronaldo zapewnia jednak, że syn nie dostaje od razu wszystkiego, czego zapragnie. Opowiedział o swojej reakcji, kiedy junior poprosił go o iPhona w prezencie. Nastolatek nie doczekał się jeszcze pierwszego telefonu w swoim życiu.

Mój najstarszy syn za każdym razem pyta mnie: "Tato, czy mogę mieć telefon komórkowy?". Odpowiadam mu wtedy, że przyjdzie na to odpowiedni czas - powiedział Cristiano Ronaldo w rozmowie z portugalskim dziennikiem "A Bola".
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Cristiano Ronaldo. Wartości dla spadkobiercy

Technologia zdecydowanie bardzo pomaga. Pomogła mi i innym ludziom na całym świecie. Powinniśmy z niej korzystać, ale nie powinniśmy mieć na jej punkcie obsesji - opowiedział reprezentant Portugalii i zaznaczył, że zapewnienie synowi dorastania w świetnych warunkach nie równa się spełnianiu wszystkich jego zachcianek.
Mój syn ma możliwość zadzwonienia do mnie poprzez babcię. Po prostu chcę mu wpoić myśl, że nie jest łatwo dostać wszystko, czego zapragnie. Najlepszą rzeczą, którą mogę mu zapewnić, jest edukacja - dodał Cristiano Ronaldo.
Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić