Syn Cristiano Ronaldo zasiał niepewność. Wyjawił przyszłość ojca?

2

Minęło ponad pół roku od dołączenia Cristiano Ronaldo do klubu Al-Nassr. Ostatnie nagrania sugerują, że 38-letni Portugalczyk czuje się dobrze w Arabii Saudyjskiej. Ziarno niepewności zasiał jednak najstarszy syn piłkarza.

Syn Cristiano Ronaldo zasiał niepewność. Wyjawił przyszłość ojca?
Cristiano Ronaldo junior z ojcem (Instagram, Cristiano Ronaldo junior)

Lukratywny kontrakt Cristiano Ronaldo z Al-Nassr został podpisany do czerwca 2025 roku. Jeżeli Portugalczyk wypełni go w całości, to rozegra w saudyjskim zespole 2,5 sezonu. Cristiano Ronaldo dołączył do Al-Nassr w grudniu poprzedniego roku i po zaledwie kilku miesiącach przepowiada, że liga saudyjska już niebawem dołączy do absolutnego światowego topu.

Media zastanawiają się nad słowami najstarszego syna piłkarza Cristiano Ronaldo juniora. 13-latek rozmawiał z przyjaciółmi w internecie, a temat zszedł na odwiedziny jednego z nich w Arabii Saudyjskiej.

Cristiano Ronaldo junior chętnie zobaczyłby przyjaciela w roli gościa w Arabii Saudyjskiej, ale zasugerował, że wypada się z tym spieszyć.

Stary, przyjedź w tym roku, a nie w przyszłym, ponieważ prawdopodobnie za rok mnie tu nie będzie - powiedział syn kapitana reprezentacji Portugalii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

W mediach rozpoczęły się spekulacje. Jeżeli słowa nastolatka mają pokrycie w faktach, to zanosi się na kolejną przeprowadzkę w jego życiu. Nie wiadomo jednak, czy Cristiano Ronaldo junior planuje rozpocząć w wieku 14 lat samodzielną karierę piłkarską poza Arabią Saudyjską, czy też towarzyszyć ojcu w nowym miejscu.

Cristiano Ronaldo będzie mieć w przyszłym roku 39 lat, więc przystanków w jego profesjonalnej karierze będzie już niewiele. Portugalczyk interesował się w przeszłości ofertami ze Stanów Zjednoczonych i choć powiedział, że skończył europejski etap w karierze, mówi się jeszcze o jej wzruszającym zakończeniu w ojczyźnie.

Z kolei syn Cristiano Ronaldo połknął piłkarskiego bakcyla i trenował już między innymi w akademiach Juventusu oraz Manchesteru United. Aktualnie szkoli się w szkółce Al-Nassr, ale nie ulega wątpliwości, że są jeszcze na świecie lepsze miejsca do podnoszenia umiejętności.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić