LAK| 

Syn mistrza świata w mega drogim wózku. Cena zwala z nóg!

99

Bartosz Zmarzlik, mistrz świata, nie szczędzi pieniędzy na swojego syna. Właśnie zaprezentował wózek, w którym wozi na co dzień Antoniego. Co to jest za cacko! Cena jest powalająca...

Syn mistrza świata w mega drogim wózku. Cena zwala z nóg!
Bartosz Zmarzlik (wp)

W ostatnich miesiącach w żużlu zapanował istny baby boom. Na świat przyszedł m.in. syn Bartosza Zmarzlika - Antoni. Dlatego też dla gorzowianina tegoroczny Dzień Dziecka był wyjątkowy. Po raz pierwszy dwukrotny mistrz świata mógł spędzić 1 czerwca na zabawach z własnym dzieckiem. Jak widać, Gorzowianin w pełni wykorzystał ten dzień.

100 proc. miłości - podsumował krótko zawodnik Moje Bermudy Stali Gorzów.

Cena wózka zwala z nóg

"Super Express" podaje, że wózek, w którym Zmarzlik wozi swojego syna Antoniego, nie należy do najtańszych. Za to cacko trzeba zapłacić mnóstwo pieniędzy. Serwis informuje, że najtańsza wersja tego modelu kosztuje... 5 tysięcy złotych! Te lepiej wyposażone osiągają nawet kwotę ponad 11 tys. złotych!

Niedawno Zmarzlik w programie „Dzień Dobry TVN” opowiedział o nowej roli. Od ponad dwóch miesięcy dwukrotny indywidualny mistrz świata jest bowiem ojcem.

Nie mogłem sobie wcześniej wyobrazić, jak on będzie płakał, jak będzie wyglądał. Myślę, że nie ma faceta, który jak weźmie dziecko na ręce, nie popłyną łzy wzruszenia - nie krył w materiale TVN-u Bartosz Zmarzlik.

Zobacz wózek Zmarzlika:

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić