Szalona sytuacja na wyścigach. To, co zrobił koń, nie mieści się w głowie

125

Do ostatnich metrów trwała rywalizacja o zwycięstwo w wyścigu w Saratodze. Imponująca była także pula nagród, która opiewała na kilkaset tysięcy funtów. Pod koniec zmagań doszło do sytuacji, która wprawiła w osłupienie wszystkich obserwujących. Tego nie spodziewał się nikt.

Szalona sytuacja na wyścigach. To, co zrobił koń, nie mieści się w głowie
Szalona sytuacja podczas wyścigów konnych (Twitter.com)

Zmagania w Saratodze były bardzo wyrównane. Dopiero na ostatniej prostej na prowadzeniu znalazło się dwóch dżokejów i to pomiędzy nimi stoczyć się miała walka o zwycięstwo.

Konie Firenze Fire i Yaupon biegły praktycznie obok siebie. Pierwszy z nich zdecydował się na coś, czego nikt się nie spodziewał. Firenze Fire zaczął... gryźć swojego przeciwnika.

Ostatecznie jego taktyka na niewiele się zdała. Yaupon wydawał się niewzruszony całą sytuacją, natomiast Firenze Fire stracił nieco impetu. Jak informuje "The Sun", ten koń miał już podobne incydenty w przeszłości.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Koń Mike'em Tysonem świata wyścigów

W kuluarach żartowano, że Firenze Fire jest Mike'em Tysonem świata wyścigów. To nawiązanie do słynnej walki Tysona z Evanderem Holyfieldem, kiedy odgryzł swojemu rywalowi kawałek ucha.

Nigdy nie widziałem czegoś takiego! Nie wiem, czy Firenze Fire nie powinien być nazywany Szalonym Koniem - mówił jeden z komentatorów.
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić