Szczere wyznanie gwiazdy FAME MMA. Ogromne pieniądze za walkę

3

Marta Linkiewicz jest jedną z gwiazd federacji FAME MMA i całego świata freak fightów. Zawodniczka jakiś czas temu stoczyła prestiżowy bój z Anielą Bogusz. Przy okazji hitowego pojedynku, mogła liczyć na ogromne wynagrodzenie. W rozmowie z popularnym "Winim" zdradziła szczegóły.

Szczere wyznanie gwiazdy FAME MMA. Ogromne pieniądze za walkę
Szczere wyznanie gwiazdy FAME. Ogromne pieniądze za walkę (Instagram)

Marta Linkiewicz to postać, którą albo się kocha, albo nienawidzi. Znana jest z zamiłowania do kontrowersji w sieci. Internetowa celebrytka jest dziś jedną z najchętniej obserwowanych osób na Instagramie w Polsce. Jej konto śledzi 1,3 miliona użytkowników.

"Linkimaster" dzięki ogromnej popularności przeobraziła się także w prężnie działającą bizneswoman. Największą sławę przyniosły jej jednak występy w organizacji FAME MMA. Po raz ostatni pojawiła się w oktagonie 26 sierpnia podczas gali FAME 15.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

W walce wieczoru minimalnie przegrała wówczas z Anielą Bogusz, choć sama przyznaje, że werdykt sędziów mógł być zupełnie inny. Po odejściu Bogusz na sportową emeryturę Linkiewicz jest obecnie najlepszą zawodniczką we freak fightowych organizacjach.

Wielu kibiców interesują pieniądze, jakie influencerzy mogą otrzymać w takich pojedynkach. Marta Linkiewicz była ostatnio gościem Winicjusza "Wini" Bartkowa, który prężnie prowadzi swój kanał na Youtube. Prowadzący program zapytał wprost, czy Linkiewicz otrzymała pól miliona złotych za swoją walkę. - Nie jest to pół miliona, ale trochę mniej. Niewiele mniej - zdradziła zawodniczka.

Kiedy kolejna gala FAME?

Marta Linkiewicz nie wystąpi na najbliższej gali FAME, która odbędzie się 3 lutego w Krakowie. W Małopolsce nie zabraknie jednak innych gwiazd ze świata internetu i show-biznesu.

Walką wieczoru ma być starcie Amadeusza "Ferarriego" Roślika z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. Ten drugi jest niepokonany na zawodowych ringach. Stoczył ponad 30 walk, we wszystkich triumfował, a jedenaście z nich wygrał przez nokaut. Podczas wydarzenia zawalczą także Marcin Wrzosek czy aktor Sebastian Fabijański.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić