VDB| 

Takiego Marcina Najmana jeszcze nie widzieliście. To może być hit

32

Tego się nikt nie spodziewał. Marcin Najman stworzył własną "Ekipę" i wygląda na to, że chce przebić wyczyn popularnego youtubera Karola "Friza" Wiśniewskiego. Widząc pierwsze fotosy z trailera gali MMA-VIP 2 śmiało można stwierdzić, że takiego nagrania z "El Testosteronem" jeszcze nikt nie widział.

Takiego Marcina Najmana jeszcze nie widzieliście. To może być hit
Marcin Najman (Instagram.com)

Co jak co, ale Marcin Najman wie jak zrobić wokół siebie szum. Były już zawodnik MMA podjął się wyjątkowego projektu na polskim rynku sportów walk. Mianowicie, zorganizował "Ekipę Najmana", która ma podbić polską scenę freak fightów.

Jest to swoiste nawiązanie do bardzo popularnej obecnie wśród młodzieży "Ekipy Friza". Tutaj jednak influencerzy będą swoją aktywność głównie opierać o sporty walki. Już pierwsze fotosy z nagrań trailera do gali MMA-VIP 2 pokazują, że to może być produkcja jakiej jeszcze w Polsce nie było.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W udostępnionym zdjęciu na profilu MMA-VIP widać, kto jest główną gwiazdą projektu. Mowa tutaj o Marcinie Najmanie, który mimo zakończenia sportowej kariery ma być wyraźnym kapitanem "Ekipy". Co więcej, "El Tesosteron" występuje w roli groźnego rewolwerowca, a to może tylko zwiastować niezwykle ciekawy trailer zbliżającego się wydarzenia.

Według pierwszych informacji gala MMA-VIP 2 ma odbyć się w sobotę 19 czerwca. Natomiast już w piątek, 7 maja, o godz. 18:30 odbędzie się pierwsza konferencja prasowa dotycząca tego wydarzenia. Co ciekawe, Marcin Najman zdecydował się na odważny ruch, bowiem konferencja będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV.

Zobacz także: #dziejsiewsporcie: jeden gest partnerki i ruszyła lawina. Tam trafi Cristiano Ronaldo?!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić