BOB| 

Tego się nikt nie spodziewał. Szpakowski stracił finał Euro 2020!

72

Dariusz Szpakowski miał komentować mecz Włochy - Anglia w finale Euro 2020. TVP jednak nagle zmieniło decyzję. Dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski tłumaczy, że legendarny komentator "potrzebuje spokoju".

Tego się nikt nie spodziewał. Szpakowski stracił finał Euro 2020!
Dariusz Szpakowski stracił Euro 2020 (AKPA, Piętka Mieszko)

W niedzielę 11 lipca zakończy się Euro 2020. W finale zmierzą się Włochy i Anglia. To wielkie wydarzenie dla piłkarzy, kibiców, ale także dla komentatorów. Każdy, kto jest w tym zawodzie, marzy o pracy przy takich spotkaniach.

Finał Euro 2020 bez Dariusza Szpakowskiego

Od początku turnieju sprawa była postawiona jasno. W TVP finał miał skomentować Dariusz Szpakowski. Ostatnio jednak zaczęły krążyć plotki, że legenda telewizji może zostać pozbawiona tego zaszczytu.

Oficjalne potwierdzenie pojawiło się w piątek. Głos zabrał Marek Szkolnikowski na Twitterze. Dyrektor TVP Sport przyznał, że Szpakowskiego nie usłyszymy w finale.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

W tej chwili nie wiadomo, kto będzie komentować finał. Najbardziej prawdopodobne są dwie opcje. Pierwsza to duet Jacek Laskowski - Robert Podoliński, a druga to Mateusz Borek - Kazimierz Węgrzyn.

Szpakowski w trakcie Euro 2020 znowu był często krytykowany przez kibiców. Wiele osób apelowało do TVP, aby finał dać innemu komentatorowi. Jak widać, podziałało.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety nie strzelają pięknych goli? Po tym nagraniu zmienisz zdanie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić