LAK| 

Szalone ceny biletów na finał Euro 2020. Za to kupiłbyś super furę!

0

Bilety na oficjalnej stronie UEFA na finał Euro 2020 zostały wyprzedane w zeszłym tygodniu. Ale... na stronach internetowych zajmujących się odsprzedażą wejściówek pojawiły się tysiące lukratywnych miejsc. Sęk w tym, że cena zwala z nóg!

Szalone ceny biletów na finał Euro 2020. Za to kupiłbyś super furę!
Euro 2020 (Twitter)

O końcowy triumf w turnieju Euro 2020 Anglia powalczy z Włochami. Wielki finał odbędzie się w najbliższą niedzielę (11 lipca) o godz. 21:00. Gospodarze wywalczyli awans w kontrowersyjnych okolicznościach. W czwartek europejska organizacja ogłosiła, że Bjorn Kuipers poprowadzi ostatnie spotkanie mistrzostw.

Wielki finał Euro 2020 rozegrany zostanie na stadionie Wembley, na którym odbyły się też półfinały. Na każdym z tych meczów na trybunach mogło zasiąść 60 tysięcy fanów - niestety bez kibiców zagranicznych.

Szalona walka o bilety na finał

Bilety na oficjalnej stronie UEFA na finał Euro 2020 zostały wyprzedane w zeszłym tygodniu. Ale tysiące lukratywnych miejsc zostało wystawionych na głośnych stronach internetowych zajmujących się odsprzedażą wejściówek, na portalach społecznościowych i w serwisie eBay. Desperacja, by oglądać grę Anglii z Włochami w finale Euro 2020 na Wembley w niedzielną noc, wywołała szaloną licytację online.

"Daily Mail" znalazło parę biletów na sprzedaż na stronie Tout Ticombo po... 54 tys. funtów! To prawie 300 tys. złotych. Za to można byłoby kupić super samochód albo nawet kawalerkę! To ponad 180 razy więcej niż ich pierwotna wartość nominalna (295 funtów). Bilety są oferowane za 43 tys. funtów, a każdy z nich zawierał ogromną opłatę rezerwacyjną w wysokości 11 000 funtów.

UEFA ostrzega ​​fanów przed oszustami. Podobno wiele sprzedawanych w ten sposób biletów to podróbki. Konto na Twitterze o nazwie "Wembley Scam Tickets", które wskazuje na nieuczciwych sprzedawców, twierdzi, że otrzymało wiadomości od fanów, którzy zapłacili 32 tys. funtów za fałszywe miejsca.

Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić