Tego sportowca poniosło. Pobicie w nietypowym momencie

1

Do sieci wyciekł film z treningu norweskiego zespołu. Pokazuje on, że jeden z hokeistów nie wytrzymał ciśnienia.

Tego sportowca poniosło. Pobicie w nietypowym momencie
Atak na treningu zespołu hokeistów (YouTube, YouTube)

Drużyna Storhamar została podzielona na dwie części i rozgrywała mecz treningowy. Do pewnego momentu nic nie wskazywało, że po tych zajęciach zrobi się o niej głośno, a jednak.

Wszystko za sprawą szwedzkiego zawodnika Rasmusa Ahlholma. Swoim zachowaniem wywołał on duże oburzenie w norweskim sporcie. Krążek znajdował się już w zupełnie innej części tafli, kiedy Ahlholm złapał Jacoba Lundella Noera, uderzył go w głowę i powalił na lód. Ten atak nie mógł przejść bez echa.

To prawda, że w czasie treningu doszło do incydentu, który traktujemy poważnie. Pracujemy nad rozwiązaniem tej sprawy wewnątrz klubu i jeszcze nie wymierzyliśmy kary dyscyplinarnej. Potrzebujemy czasu na podjęcie odpowiedniej decyzji - cytuje "Hamar Arbeiderblad" dyrektora sportowego klubu Madsa Hansena.

Hansen uspokaja, że zaatakowanemu hokeiście nie stało się nic poważnego i z jego zdrowiem jest w porządku. Do ataku nie odniósł się jeszcze sam agresor i nie wytłumaczył, skąd tak wzięła się tak nagła i nieopanowana wściekłość.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić