DP| 

Tenisistka z Kazachstanu wpadła w szał i doszczętnie zniszczyła rakietę

11

Julia Putincewa frustrację na swoją grę postanowiła wyładować na rakiecie tenisowej. Nie pomogło jej to, bo i tak pożegnała się z Rolandem Garrosem już w II rundzie. Ucierpiał też jej wizerunek po tym, jak się zachowywała.

Tenisistka z Kazachstanu wpadła w szał i doszczętnie zniszczyła rakietę
Julia Putincewa (Instagram)

Ćwierćfinał US Open rozbudził apetyt na więcej Julii Putincewej. Reprezentantka Kazachstanu w Rolandzie Garrosie była rozstawiona z numerem 23. W II rundzie trafiła na zawodniczkę z kwalifikacji, Nadię Podoroską.

Było to bardzo ciekawe i emocjonujące spotkanie. W trwającym dwie godziny i dwie minuty meczu miało miejsce 13 przełamań, z czego siedem dla Argentynki. Tenisistce z Rosario zanotowano 36 kończących uderzeń przy 25 niewymuszonych błędach. Putincewej naliczono 31 piłek wygranych bezpośrednio i 36 pomyłek.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Julia Putincewa określana była mianem "czarnego konia" turnieju. Wydawało się, że po świetnym występie w Nowym Jorku, w Paryżu sięgnie po coś więcej. Trzecia partia w starciu z niedoświadczoną tenisistką miała być formalnością. Tymczasem Putincewa sama popełniała błędy, robiąc prezenty przeciwniczce.

W końcu nie wytrzymała i emocje puściły. Wściekle sześciokrotnie uderzyła rakietą o kort, niszcząc doszczętnie sprzęt. Kibice byli w szoku. Tenisistka ze złością rzuciła nią w stronę ławeczki. Złość w niczym jej nie pomogła, bo ostatecznie przegrała i odpadła z turnieju.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: piłkarski akcent podczas Fashion Week. Modelka w koszulce Interu
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić