"Teraz jest facetem". Burza wokół kulturystki

12

Wygląd 41-letniej Very Mikulcovej stał się tematem wielu komentarzy. Były znajomy Czeszki z branży kulturystycznej wypalił bez ogródek: Vera jest teraz facetem.

"Teraz jest facetem". Burza wokół kulturystki
Vera Mikulcova startuje wśród kobiet w kulturystyce (Instagram, Vera Mikulcova)

Vera Mikulcova zainteresowała się kulturystyką w młodym wieku. 41-latka nieustannie dba o formę i uczestniczy w pokazach, a w karierze odnosiła sukcesy na arenie międzynarodowej. Jej droga do wypracowania imponującej sylwetki jest jednak kontrowersyjna z powodu przyjmowania dużych dawek testosteronu. Kulturystka przyznała się do tego kilka lat temu w rozmowie z dziennikiem "Blesk".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Jeżeli chcesz coś udowodnić w kulturystyce, musisz tego używać. Nie ma osoby, która o tym nie wie. Na poziomie zawodowym jest to praktycznie część przygotowań do zawodów. Widać po mnie, że jestem już na niego innym podłożu niż klasyczna kobieta - mówi Vera Mikulcova.

Kulturystka nie krępuje się podejmować również tematu jej homoseksualizmu. Jej partnerką jest kobieta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Jana wspiera mnie w uprawianiu kulturystyki. Podróżuje ze mną po świecie i również zajmuje się sportem. Pomaga mi na przykład w doborze strojów na zawody. Ja zajmuję się mięśniami, a Jana strojami, ponieważ mi jest w zasadzie obojętne, w co jestem ubrana - opowiada Vera Mikulcova.

Obecny wygląd kulturystki interesuje natomiast część społeczeństwa w Czechach. Vera Mikulcova wygląda męsko, o czym postanowił wypowiedzieć się Filip Grznar. To były kulturysta, a aktualnie YouTuber oraz zawodnik MMA.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Vera jest teraz facetem - mówi bez ogródek Filip Grznar. Moim zdaniem ona już nie jest kobietą, dlatego powinna wyrzucić stanik i zacząć rywalizować z mężczyznami. Vera totalnie przesadziła ze stosowaniem sterydów. Patrzę na nią i zastanawiam się, czy nie powinna założyć ochraniacza na krocze - dodaje.
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić