"To jest taki czad". Anna Lewandowska zachwycona postawą starszej córki

21

Klara, starsza z córek Anny i Roberta Lewandowskich, być może pójdzie w ślady mamy i też będzie trenerką fitness. Jedno jest pewne - dziewczynka lubi ćwiczyć, co widać w najnowszych zdjęciach na instastories.

"To jest taki czad". Anna Lewandowska zachwycona postawą starszej córki
Anna Lewandowska (Instagram)

Anna i Robert Lewandowscy od wielu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Pobrali się w czerwcu 2013 roku. Mają dwie córki: Klarę i Laurę. Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Na co dzień gra w niemieckim Bayernie Monachium, triumfatorze poprzedniej edycji Ligi Mistrzów.

Z kolei Anna Lewandowska pracuje jako trenerka fitness. Jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Tylko jej profil na Instagramie śledzi ponad 3,1 miliona osób. Fitnesska zajmuje się zarówno treningami jak i kateringiem ze zdrową żywnością.

Z pewnością wielu fanów zastanawia się, czy córki Lewandowskich pójdą w ślady taty i zostaną piłkarkami, czy jednak wybiorą podobną karierę jak mama i będą trenerkami fitness. Na razie są przesłanki ku temu, by sądzić, że Klara - starsza z córek Lewandowskich - w przyszłości pójdzie w ślady mamy.

Klara przyszła na świat w maju 2017 roku. Niedługo będzie obchodzić 4. urodziny. Dziewczyna szybko złapała smykałkę do ćwiczeń na siłowni. Anna Lewandowska często pokazuje na swoim instastories, jak Klara ćwiczy. Kolejne zdjęcia i filmiki pojawiły się w niedzielne przedpołudnie. Zobaczcie:

Klara energicznie wykonywała kolejny ruchy na rowerze stacjonarnym, a szczęśliwa mama nie ukrywała wielkiej radości i domy. "No kocham" - podpisała jeden z filmików z Klarą z siłowni. W kolejnym Anna Lewandowska dodała: "Dziś to Klara wyciągnęła mnie na trening. Nie mogłam jej odmówić. A tak serio... to jest taki czad, że młoda chce wciąż ćwiczyć ze mną".

A czy Laura, młodsza z córek też z taką chęcią będzie trenować? O tym przekonamy się za kilka lat. Na razie Laura jest jeszcze za młoda na takie ćwiczenia jak Klara. W maju będzie obchodzić dopiero 1. urodziny.

Zobacz także: Maciej Kuciapa mówi o podziale obowiązków w Motorze Lublin
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić