Hype MMA. Siedem sekund i po wszystkim. Potężne emocje na walce wieczoru!

2

Co tam się wydarzyło! Mariusz Słoński z ogromną furią rzucił się na Marcina Krasuckiego. "Hejter" dokonał rzeczy wręcz niemożliwej. Zakończył pojedynek w zaledwie siedem sekund, co jest najlepszym wynikiem w historii Fame i Hype MMA. W trakcie pierwszej gali Hype'u na brak emocji zdecydowanie nie można było narzekać!

Hype MMA. Siedem sekund i po wszystkim. Potężne emocje na walce wieczoru!
Walka wieczoru na Hype MMA trwała siedem sekund (Hype MMA)

Kibice ostrzyli sobie zęby na walkę wieczoru podczas Hype MMA. W nim Marcin "Rafonix" Krasucki zmierzył się z Mariuszem "Hejterem" Słońskim. Mieli już doświadczenie nabyte podczas Fame MMA.

"Hejter" potężnie ruszył na rywala. Niesamowicie trafił swojego rywala, usypiając wcześniej jego czujność. Takiego scenariusza nikt się nie spodziewał. Cała walka potrwała siedem sekund!

90 proc. zasługi trenera. Byłem przekonany, że to się skończy bardzo szybko. Mówiłem, że będzie walone jak w bęben i było. Przykładałem się do treningów, zrobiłem pięć treningów przez cały okres. Na Golę zrobię z siedem, osiem, więc Gola, widzimy się. Nie ma na razie innego przeciwnika na horyzoncie - powiedział po walce "Hejter".
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Hype MMA przeszło do historii. Działo się!

Pierwsza w historii gala Hype MMA dostarczyła wielu emocji. Już od pojedynku otwierającego imprezę było wiadomo, że będzie się działo! Widzów elektryzowało starcie Jakuba Droździela z Krystianem Bartochą, pomiędzy którymi przez cały czas mocno iskrzyło. "Krissu" zapowiadał bez końca podczas ważenia, że "roz*****" swojego rywala. To jednak "Kuba Trenuje" od razu ruszył do ataku i po 36 sekundach wygrał przez techniczny nokaut.

Prawdziwą kotłowaniną było starcie "Zakrzewa" z "Bercikiem". Początkowo to Zakrzewski ruszył do ataku i choć jego rywal długo potrafił się bronić. Spodziewano się, że będzie to najkrótszy pojedynek na gali, ale tak się nie stało. "Zakrzew" ostatecznie wygrał przez TKO.

Aż trzy rundy trwał pojedynek "Adixa" z "Pavlloo". Obaj byli potwornie zmęczeni, ale mimo to imponowali swoimi akcjami. Startujący z pozycji underdoga Paweł Szwed niespodziewanie pokonał swojego przeciwnika, choć w pierwszych sekundach mógł zostać znokautowany, gdyby do celu dotarł cios kolanem Woźnickiego.

Jego ciosy nie były ciężkie. Cieższą walkę stoczyłem ze swoją kondycją niż z nim. Gratuluję wszystkim, którzy na mnie postawili, nie wydajcie wszystkiego na cukierki - komentował "Pavlloo".

Organizatorzy przyznali ponadto bonusy najbardziej efektownie walczącym zawodnikom. Po 7000 zł otrzymali "Kuba Trenuje", "Kalbar" i "Pavlloo".

Hype MMA 1. Wyniki gali

  • Norbert "One Norbi" Krasnodębski vs Oskar "Blecki" Lesiak TKO (1:29 min.)
  • Jakub "Kuba Trenuje" Droździel vs Krystian "Krissu" Bartocha TKO (0:36 min.)
  • Jakub "Bary" Barczyk vs Damian "Kalbar" Kalbarczyk TKO (2:48 min.)
  • Mateusz "Zakrzew" Zakrzewski vs Albert "Bercik" Ghambaryan TKO (1:33 min.)
  • Patryk "Taksi ZRT" Malinowski vs Władysław "Władek" Zijajew TKO (0:47 min.)
  • Adam "Adix" Woźnicki vs Paweł "Pavlloo" Szwed TKO (1:01 min., 3 runda)

Walka wieczoru:

  • Marcin "Rafonix" Krasucki vs Mariusz "Hejter" Słoński TKO (0:07 min.)

Hype MMA. Przepustka do Fame MMA

Hype MMA to zupełnie nowa impreza w mieszanych sztukach walki. Za organizację odpowiedzialni są ludzie zajmujący się na co dzień Fame MMA. Szansę występu w Hype MMA otrzymali nowi, młodzi twórcy. Jest o co walczyć. Wyróżniający się zawodnicy mają bowiem podpisać kontrakt z Fame MMA na pięć walk.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: żona Bartosza Kurka zachwyca w bikini. Co za figura!
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić