To koniec. Jest komunikat w sprawie Pawła Jóźwiaka

7

Takiego komunikatu mało kto się spodziewał. Organizacja FEN poinformowała, że wieloletni prezes Paweł Jóźwiak przestał pełnić swoją funkcję.

To koniec. Jest komunikat w sprawie Pawła Jóźwiaka
Na zdjęciu: Paweł Jóźwiak (YouTube)

Organizacja Fight Exclusive Night od lat działa na polskim rynku, organizując gale promujące MMA i kick-boxing. Jednym z założycieli FEN jest Paweł Jóźwiak, który pełnił też rolę prezesa federacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: ależ kontra! Wystarczyło tylko jedno podanie

Jóźwiak zresztą przyjął taki przydomek (Prezes FEN), biorąc udział w wielu freak fightowych walkach - na galach Clout MMA, Prime Show MMA, Fame MMA, czy High League. Z tym przydomkiem musi się jednak teraz pożegnać.

W sobotę FEN wydało komunikat, w którym poinformowało, że Jóźwiak nie jest już prezesem organizacji.

Z dniem 24.02.2024 Paweł Jóźwiak przestaje pełnić funkcję Prezesa Zarządu organizacji FEN. Pragniemy podziękować za wszystko, co zrobiłeś Pawle dla rozwoju naszej organizacji przez ostatnie 10 lat. Od tego momentu funkcję Prezesa FEN będzie pełnił Jakub Borowicz - czytamy.

Jóźwiak będzie mógł więc w pełni skupić się na swojej freak fightowej karierze i nie brakuje głosów, że to dobry ruch zarówno dla FEN, jak również dla samego Jóźwiaka.

Myślę, że to najlepsza decyzja zarówno dla Pawła, który teraz może zająć się swoją karierą, jak i dla samej organizacji - napisał Hubert Mściwujewski, szef kanału "MMA-bądź na bieżąco".

Podobnych głosów ze strony fanów jest więcej:

I tak późno się to stało. Ostatnio wizerunkowo prezes wnosił więcej złego jak dobrego. Logiczny ruch - napisał jeden z nich.

Zobacz komunikat organizacji FEN:

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić