o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
VDB
|

To mógł zrobić tylko Najman. Przyniósł taką kasę w plastikowej torebce

33
Podziel się

Marcin Najman pochwalił się ogromną kasą. Były zawodnik MMA w restauracji wysypał na stół z plastikowej torby kwotę, która niejednemu zawróciłaby w głowie. Co ciekawe, wykorzystał ten moment, aby zadrwić ze swojego niedoszłego rywala - Jacka Murańskiego.

To mógł zrobić tylko Najman. Przyniósł taką kasę w plastikowej torebce
Dariusz Kosowski i Marcin Najman. (YouTube.com)
bEsgmoHp

MMA-VIP 2 już za nami. Podczas wydarzenia nie brakowało emocjonujących pojedynków, jednakże z pewnością zabrakło starcia, na które czekali wszyscy. Było bardzo blisko, aby do klatki po raz kolejny wrócił Marcin Najman. Słynny "El Testosteron" miał wrócić na ring tylko do pojedynku z aktorem Jackiem Murańskim.

Zobacz także: Skandal w ringu

Wydawało się, że wszystko jest już dogadane. Marcin Najman nawet zagwarantował notarialnie 100 000 zł gaży dla Jacka Murańskiego, a ponadto wojownik z Częstochowy zgodził się na wszystkie wymagania niedoszłego rywala.

bEsgmoHr

Jacek Murański stchórzył przed Najmanem?

Jednak kiedy widmo pojedynku stawało się coraz bardziej realne, Jacek Murański po prostu wycofał się. Aktor znany m.in. z "Lombard. Życie pod zastaw", "Ojca Mateusza" czy "Pierwszej Miłości" zaczął stawiać coraz bardziej wyimaginowane warunki, aż stanęło na minimalnej kwocie 500 000 zł za wyjście do ringu.

Na to Marcin Najman się nie zgodził. Wówczas stało się jasne, że do tego, jakże oczekiwanego pojedynku, nie dojdzie. Nie przeszkodziło to jednak obu panom przerzucać się oszczerstwami w mediach. Marcin Najman jednak podszedł do tej sytuacji na wesoło i raz po raz wystawiał Murańskiego na pośmiewisko.

bEsgmoHx

100 000 zł dalej czeka na Murańskiego

Jak się okazało, oferta Marcina Najmana jest dalej aktualna. "El Testosteron" zamieścił prześmiewczy film, na którym razem z drugim organizatorem MMA VIP - Dariuszem Kosowskim - naśmiewają się z Jacka Murańskiego. Co więcej, nawoływali aktora, aby stawił się na gali i przyszedł odebrać swoją gażę, bo inaczej oni wydadzą wszystkie jego pieniądze.

Wiem kto ma pieniądze, ale jeszcze ich nie odebrał. Płacimy rachunek za kasę Jacka Murańskiego, który miał zagwarantowaną gażę za walkę z Najmanem. Prawda jest taka, że jeżeli "Muran" tego hajsu zaraz nie weźmie, już nie będzie miał co brać - mówił na nagraniu Marcin Najman.
bEsgmoHy

"El Testosteron" po raz kolejny zachęca Jacka Murańskiego pewnymi pieniędzmi. Czy aktor skusi się i wystąpi na gali MMA VIP 3? To wyjaśni się najpewniej w ciągu najbliższych tygodni.

Zobacz także: „Paulo Sousa jest nieprzewidywalny”. Ekspert pod wrażeniem
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEsgmoHS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(33)
Ja 😅
miesiąc temu
Zawodnik MMA 😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅🤣🤣🤣Marcin
Maniek
miesiąc temu
Marcin Najman - ja wyskocze z tobą za hajs muranskiego. 25lat 100kg (gruby) 0 walk w oktagonie. Łapiesz sie? 796557017 czekam
Nick
miesiąc temu
Dno...
bEsgmoHT
Dam mu łomot
miesiąc temu
Jestem inwalidą beżz nogi, chodzę o kulach, ale za tysiaka założę rękawice i na jednej nodze spiorę w ontagonie cienkiego Marcinka.
Fuuuuuu
miesiąc temu
Uff a już myślałem, że ta reklamówka na kadrę
Kolo
miesiąc temu
Cała rodzina chyba wyklęła tego aktorzynę, że boi się z Najmanem wyjść do ringu. Taki był mocny do mikrofonu przy ochronie, a tu pampers pełny.
Staś 508
miesiąc temu
Ciekawe kto wygrał..CZY ODKLEPAŁ... NAJMAN&KACZYŃSKI? Kto jest za walką??
Mohamad
miesiąc temu
W końcu Najman znalazl sobie przeciwnika, którego może pokonać. Niech jeszcze weźmie tego jego syna nafukanego. Dwoch jak pokona, to będzie hit na cały kraj.
Rocky
miesiąc temu
Z Najmanem to każdy chce się bić. Ale ten aktorzyna Muryski coś obsral się. Boi się Marcina.
Mateusz
miesiąc temu
Do tej walki raczej nie dojdzie. Ten Muranski to mitoman o wybujałym ego. W więzieniu też był zamkniety. Chodzą pogłoski o jakieś zarzuty o handel dziećmi. Pewnie go znowu zamkną albo któryś ojciec dziecka go znajdzie.
SKuba
miesiąc temu
Używanie wobec tego gościa określeń: wojownik, zawodnik itp. to mocne nadużycie.
Tyson
miesiąc temu
Wojownik z Częstochowy. Buhahahah
Pstryk
miesiąc temu
Marcin SZWEDZI atakują wal na odsiecz.
bEsgmoHL
Mateusz
miesiąc temu
Mój tata mnie kocha. Najczęściej od tyłu.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić