VDB| 

To mógł zrobić tylko Najman. Przyniósł taką kasę w plastikowej torebce

42

Marcin Najman pochwalił się ogromną kasą. Były zawodnik MMA w restauracji wysypał na stół z plastikowej torby kwotę, która niejednemu zawróciłaby w głowie. Co ciekawe, wykorzystał ten moment, aby zadrwić ze swojego niedoszłego rywala - Jacka Murańskiego.

To mógł zrobić tylko Najman. Przyniósł taką kasę w plastikowej torebce
Dariusz Kosowski i Marcin Najman. (YouTube.com)

MMA-VIP 2 już za nami. Podczas wydarzenia nie brakowało emocjonujących pojedynków, jednakże z pewnością zabrakło starcia, na które czekali wszyscy. Było bardzo blisko, aby do klatki po raz kolejny wrócił Marcin Najman. Słynny "El Testosteron" miał wrócić na ring tylko do pojedynku z aktorem Jackiem Murańskim.

Zobacz także: Skandal w ringu

Wydawało się, że wszystko jest już dogadane. Marcin Najman nawet zagwarantował notarialnie 100 000 zł gaży dla Jacka Murańskiego, a ponadto wojownik z Częstochowy zgodził się na wszystkie wymagania niedoszłego rywala.

Jacek Murański stchórzył przed Najmanem?

Jednak kiedy widmo pojedynku stawało się coraz bardziej realne, Jacek Murański po prostu wycofał się. Aktor znany m.in. z "Lombard. Życie pod zastaw", "Ojca Mateusza" czy "Pierwszej Miłości" zaczął stawiać coraz bardziej wyimaginowane warunki, aż stanęło na minimalnej kwocie 500 000 zł za wyjście do ringu.

Na to Marcin Najman się nie zgodził. Wówczas stało się jasne, że do tego, jakże oczekiwanego pojedynku, nie dojdzie. Nie przeszkodziło to jednak obu panom przerzucać się oszczerstwami w mediach. Marcin Najman jednak podszedł do tej sytuacji na wesoło i raz po raz wystawiał Murańskiego na pośmiewisko.

100 000 zł dalej czeka na Murańskiego

Jak się okazało, oferta Marcina Najmana jest dalej aktualna. "El Testosteron" zamieścił prześmiewczy film, na którym razem z drugim organizatorem MMA VIP - Dariuszem Kosowskim - naśmiewają się z Jacka Murańskiego. Co więcej, nawoływali aktora, aby stawił się na gali i przyszedł odebrać swoją gażę, bo inaczej oni wydadzą wszystkie jego pieniądze.

Wiem kto ma pieniądze, ale jeszcze ich nie odebrał. Płacimy rachunek za kasę Jacka Murańskiego, który miał zagwarantowaną gażę za walkę z Najmanem. Prawda jest taka, że jeżeli "Muran" tego hajsu zaraz nie weźmie, już nie będzie miał co brać - mówił na nagraniu Marcin Najman.

"El Testosteron" po raz kolejny zachęca Jacka Murańskiego pewnymi pieniędzmi. Czy aktor skusi się i wystąpi na gali MMA VIP 3? To wyjaśni się najpewniej w ciągu najbliższych tygodni.

Zobacz także: „Paulo Sousa jest nieprzewidywalny”. Ekspert pod wrażeniem
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić