To nagranie obejrzały 4 miliony osób. Nie uwierzysz, jeśli nie zobaczysz

5

Do takich sytuacji dochodzi niezwykle rzadko, a już tym bardziej na poziomie krajowym. W trakcie spotkania o Puchar Irlandii na boisko wtargnął niecierpliwy i nietypowy kibic. Zaczął biegać po placu gry, aż w końcu ukradł piłkę i postanowił z nią uciec. Nagranie z tego zdarzenia stało się hitem internetu.

To nagranie obejrzały 4 miliony osób. Nie uwierzysz, jeśli nie zobaczysz
Przerwany mecz w Irlandii (Twitter.com, IrishWomensCric)

Jak podkreśla brytyjskie "Daily Star", świeżo skoszona trawa i piłka to coś, czemu psy po prostu nie mogą się oprzeć. Przekonały się o tym uczestniczki meczu o Puchar Irlandii pomiędzy Bready a CSNI.

Podczas jednej z akcji na plac gry wybiegł... nietypowy pseudokibic. Był to jednak inny rodzaj "ataku" niż ten, który najczęściej jest widywany w trakcie meczów. Nagranie z tego zdarzenia zostało wyświetlone już 4,7 mln razy.

Intruz na boisku. Nietypowy powód przerwania meczu

To nie był fan, który za dużo wypił i chciał się pokazać, a... pies. Wszystko wskazuje na to, że jeden z kibiców go nie upilnował. Zaczął biegać po boisku, aż w końcu zabrał piłkę i uciekał przed zawodniczkami.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Cały incydent został uchwycony przez kamery. Komentatorzy telewizyjni nie potrafili przestać się śmiać. Jednocześnie dopingowali czworonoga, którego po chwili udało się zatrzymać.

Na boisku pojawił się jego właściciel. Po chwili zamieszania grę udało się kontynuować. Dodajmy, że awans do finału pucharu Irlandii uzyskała miejscowa drużyna Bready.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić