aktualizacja 

Neymar zażądał odważnych zdjęć. Szybko dostał odpowiedź

21

Aline Farias - to o zobaczenie jej atutów zabiegał Neymar, co doprowadziło do rozpadu jego związku z Bruną Biancardi. Oto modelka, która doprowadziła do kolejnego skandalu obyczajowego z Brazylijczykiem w roli głównej.

Neymar zażądał odważnych zdjęć. Szybko dostał odpowiedź
Aline Farias flirtowała z Neymarem w sieci (Instagram, Aline Farias)

31-letni Neymar ponownie jest singlem. Bruna Biancardi, która jest mamą niedawno narodzonej córeczki piłkarza, przekazała wieści o rozstaniu z piłkarzem. Powodem jest ujawnienie korespondencji Neymara z Aliną Farias.

Gracz Al Hilal i reprezentacji Brazylii bez ogródek zapytał o nagie zdjęcia Aliny Farias. Nie bez problemu, z pomocą modelki, ale dostał się do zamkniętej części serwisu OnlyFans. Neymar zaprzecza, że do flirtu doszło w czasie związku z Bruną Biancardi, a kilka lat wcześniej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Darzę Neymara szacunkiem. Nigdy nie miałam zamiaru go skrzywdzić. Po prostu wykonuję moją pracę, a biznes to biznes. Nawet prezydentom nie wysłałabym moich zdjęć za darmo. Możecie mnie nazywać kłamczuchą, ale odpowiedź Neymara tylko potwierdza, że rozmowa odbyła się i jest prawdziwa - mówi Alina Farias, która odpiera krytykę po wycieku jej korespondencji z piłkarzem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem

Aline Farias prowadzi nie tylko konto na OnlyFans, ale również profil na Instagramie. W tym portalu społecznościowym jest obserwowana przez 37,8 tysiąca osób. Modelka prezentuje zdjęcia, na których nie pozostawia dużo miejsca wyobraźni. Jako tło często wykorzystuje piękne scenerie w Brazylii.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Przełom w życiu modelki nastąpił w 2021 roku. Zakończyła prowadzenie transmisji z gier komputerowych na YouTube, a także przeprowadziła się z Belo Horizonte do Sao Paolo. Wtedy też zdecydowała się na sprzedawanie swoich odważniejszych zdjęć na platformie dla dorosłych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Aline Farias radziła sobie dobrze w świecie gier komputerowych i była w najlepszej dziesiątce w Brazylii w grze Point Blank. Życie influencerki i modelki okazuje się dla niej bardziej intratne, a ujawienie zainteresowania ze strony Neymara może doprowadzić do kolejnego wzrostu jej popularności.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić