Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
VDB
|

Tomasz Lis zaskoczył. Wypowiedział się o Zofii Noceti-Klepackiej

14
Podziel się

Tomasz Lis poświęcił osobny wpis Zofii Nocetii-Klepackiej, która awansowała do finału rywalizacji kobiet w żeglarskiej klasie RS:X podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Znany publicysta odniósł się do tego czy należy kibicować Polce, biorąc pod uwagę jej kontrowersyjne poglądy.

Tomasz Lis zaskoczył. Wypowiedział się o Zofii Noceti-Klepackiej
Tomasz Lis o Zofii Klepackiej (Instagram.com)
bEEDTiol

Zofia Noceti-Klepacka w czwartek awansowała do finału rywalizacji żeglarskiej klasy RS:X podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Co prawda, Polka zajmuje odległe 9. miejsce i nie ma większych szans na medal. Jednakże należy pamiętać, że to jest tylko sport i w finale może wydarzyć się wszystko.

Zobacz także: Lexy kpi z Natsu

W ostatnich dniach jednak było głośno o polskiej zawodniczce z innego względu. W mediach społecznościowych był wysyp wpisów polskich "fanów", którzy otwarcie mówili, że życzą Zofii Noceti-Klepackiej jak najgorszych wyników. Wszystko za sprawą jej kontrowersyjnych poglądów.

bEEDTion

Polska żeglarka ma bardzo konkretne poglądy. W ostatnich latach występuje jako wielka zwolenniczka obecnie panującej partii. Co więcej, często jej wypowiedzi wywołują prawdziwą burzę, m.in. tak było po tym jak skomentowało decyzję Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

Lis o Noceti-Klepackiej

W czwartek swoim zdaniem na temat Zofii Nocetii-Klepackiej podzielił się Tomasz Lis. Co ciekawe, takiej opinii ze strony znanego publicysty nikt się nie spodziewał. Wyraził on bowiem wsparcie dla polskiej zawodniczki.

bEEDTiot
"Czytam, że pani Klepacka wciąż ma szanse na medal. Nie podzielam jej politycznych i nie tylko politycznych poglądów, ale w kontekście jej startów sportowych to zupełnie bez znaczenia. Zawsze całym sercem kibicuję wszystkim polskim sportowcom i wszystkim życzę sukcesu" - napisał Tomasz Lis.
Czytam wiele głosów, że np. homofobia Klepackiej uniemożliwia Wam kibicowanie jej. Uważam, że w tej kwestii to zrozumiała wrażliwość i potrafię zrozumieć takie stanowisko. Dla mnie Polska nie wyklucza się oczywiście z LGBT - dodał publicysta.

Postawa Tomasz Lisa jest godna pochwały. Podczas igrzysk olimpijskich wszyscy reprezentanci walczą o jak najlepsze reprezentowanie Polski. Natomiast o ile można nie zgadzać się z wypowiedziami Zofii Noceti-Klepackiej, tak pod względem kariery sportowej jest ona wzorem dla innych.

bEEDTiou
Zobacz także: Alkohol podczas Igrzysk Olimpijskich? „Sportowcy są kontrolowani”
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEDTioO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(14)
A gdzie przes...
2 miesiące temu
A moim zdaniem Igrzyska Olimpijskie to symbol pokoju i równości na świecie, dlatego jeśli ktoś nie potrafi tolerować innych ludzi nie powinien mieć prawa brać w nich udziału.
Polak
2 miesiące temu
Nawet nie ma tu czego komentować, Lis jeszcze nie zmądrzał i nie przejrzał na oczy dalej popiera stare POlityczne układy, a tu dużo się zmieniło w Polsce, niestety PO chciało zrobić z Polaków niewolników wobec sąsiadów, tego pan Lis nie dostrzega tak jak wielu jemu podobnych.
Zibi
2 miesiące temu
Nazwisko tego pana mówi za siebie
bEEDTioP
kibic
2 miesiące temu
Chinka wierzyła w siebie i zdobyła złoty medal polka wierzyła w Boga i widać wiara jej była tylko na pokaz.
Ddjdjee8383
2 miesiące temu
Jaki minister sportu taki sport
Re-ze-pa
2 miesiące temu
Co mnie obchodzą poglądy czy życie osobiste sportowców. Kibicuje im dla Polski. Jeśli ktoś łączy poglądy że sportem to polecam psychiatrę!
Gnnuu
2 miesiące temu
Niestety nasz sport ukazuje jak rzadzi nasz rzad zadnych sukcesow. Wroca z jednym medalem wioslarek.
Dawid
2 miesiące temu
Ty Lis DRMOKRACJA wolność poglądów, nie nasz to zamknij się
Polak
2 miesiące temu
Lepiej zamilcz!
Polka
2 miesiące temu
Ja politycznych poglądów P Lisa nie popieram i co w związku z tym!?!? Nie rozumiem dlaczego ktoś musi kogoś popierac sport to ciężka praca być na olimpiadzie mogą najlepsi trzymam kciuki za Polke bo też jestem Polką wiwa Polonia
Ari
2 miesiące temu
Co za bezczelność dokonywać tak jednostronnej oceny, deklarując z drugiej strony tolerancję i otwartość na wszystkich, w imię demokratycznej wolności słowa. No tak, ale od p. Lisa to zbyt wiele nie oczekujmy. Rzetelnym, obiektywnym dziennikarstwem to on nigdy nie zgrzeszył. Poglądy tej pani są jak najbardziej zdrowe. Nie rozumiem czemu oczekuje się od niej, aby miała popierać dewiacje fizyczne oraz potologie moralno-obyczajowe. Tak jak ja, ona także ma prawo do własnej oceny, zgodnej z systemem bliskich jej wartości.
Zeed
2 miesiące temu
A kto stwierdził,że te poglądy są kontrowersyjne a inne nie? Dla większości jej poglądy są normalne. Problem w tym, że czerwone szujki wiedząc, że nie mogą wygrać z normalnością siłą, przez lata przejmowali małymi krokami media i teraz robią szum jakby byli większością.
metall
2 miesiące temu
Poglądy pani Klepackiej nie są kontrowersyjne, są zdrowe.
bEEDTioH
Strażak
2 miesiące temu
To nie są kontrowersyjne poglądy tylko normalność. Pozdrawiam.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić