o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
DP
|

Zofia Klepacka skomentowała decyzję TK ws. aborcji. Wrzuciła wymowne zdjęcie

204
Podziel się

Zofia Klepacka postanowiła zabrać głos po decyzji Trybunału Konstytucyjnego ws. zaostrzenia zasad dotyczących aborcji. Windsurferka jasno opowiedziała się po jednej ze stron konfliktu.

Zofia Klepacka skomentowała decyzję TK ws. aborcji. Wrzuciła wymowne zdjęcie
Zofia Klepacka (Instagram)
bDneshNN

W czwartek w Trybunale Konstytucyjnym zapadł wyrok w sprawie aborcji. Wyrok w praktyce oznacza, że kobiety będą musiały rodzić nawet ciężko zdeformowane płody. Decyzja ta wzbudziła dużo kontrowersji. Polacy i Polki wyszli na ulice, wyrażając sprzeciw.

W tej sprawie wypowiedzieli się również sportowcy. Między innymi Jagna Marczułajtis-Walczak, która 22 października nazywa czarnym dniem dla polskich matek i rodzin. Oburzenia nie kryje też Justyna Kowalczyk, określając tę sytuację "cofaniem się w czasie". Przeciwne są też m.in. Karolina Kowalkiewicz czy Joanna Wołosz.

bDneshNP

Pod prąd ze swoimi poglądami idzie za to Zofia Klepacka. Na Instagramie zamieściła fotkę, na której w ramionach trzyma dziecko. "Zawsze po stronie życia" - napisała.

Wcześniej zamieściła też słowa Jana Pawła II. "Dziecko jest najpiękniejszym darem dla rodziny, dla narodu. Nigdy nie odrzucajmy tego daru Bożego" - brzmi cytat.

Zofia Klepacka każdym kroku podkreśla, że dla niej modelem rodziny jest kobieta i mężczyzna. Swoimi wypowiedziami o LGBT wzbudzała dużo kontrowersji w środowisku. Teraz też jej zdanie odbiega od większości sportowców.

bDneshNV
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: cudowna bramka w Copa Libertadores. Z 25 metrów idealnie pod poprzeczkę!
bDneshOq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(204)
Marcin
miesiąc temu
Zawsze byłem za zakazem aborcji na życzenie i z różnych "socjalnych" powodów. Ale to, co zafundowali nam niektórzy posłowie prawicy, to czyste zło. Zwolennicy zakazu aborcji kłamliwie pokazują albo zdrowe dzieci, albo te z lekkim upośledzeniem jakby o te przypadki chodziło, mydlą oczy. TK orzekł, że również ciężko upośledzone dzieci będą musiały być rodzone. Zatem i matki i te dzieci mają się męczyć, bo na jakiekolwiek nawet zbliżone do normalności życie szans nie mają. Rodzenie martwych dzieci, bez podstawowych organów, bez części głów, bez szans do funkcjonowania. Bo ludzie, którzy deformacji w życiu nie widzieli, nie zajmowali się, a nawet dzieci nie mają, tak chcą, lub tak wierzą narzucają innym coś, co ich nie dotyczy. I pokazują dzieci z z. Downa. Wstydu i sumienia nie mają.
trik
miesiąc temu
Ma prawo do wyrażenie swojego dania , co ma klepać to co ogólnie jest przyjęte, bo inaczej środowisko aktorskie , sportowe czy jakiekolwiek inne wykluczy ze swego grona , ona wyraziła to spokojnie i miała do tego prawo , a zobaczcie ile złej krwi i kto tyle tej agresji ma w sobie , ci którzy wychodzą na ulicę i manifestują swoje niezadowolenie z tego wyroku .
klonn
miesiąc temu
Jak się klepie tylko po to by klepać to lepiej nie klepać.
bDneshOr
Noo
miesiąc temu
Miałam 2 dzieci z ciężka wada serca , patrzyłam jak umierają na moich rękach , i nigdy więcej teraz mam zdrowego syna ale nigdy więcej takiego koszmaru - kupować trumnę zamiast kołyski . Trauma na całe życie do dziś na antydepresantach
Michał
miesiąc temu
jesteście jak groby z wierzchu piękne a w środku pełne trupich kości i wszelkiego robactwa każdy ma swoją drogę zawsze można wybrać skrót albo jakiś wygodny środek transportu możecie oszukiwać siebie i ludzi ale chyba zapominacie że jest ktoś kogo nie oszukacie
Najnowsze komentarze (204)
Ciekawska
4 tyg. temu
A co ta katoliczka wyszlachtana taka roznegliżowana?Zapomniała jeszcze trzymać w ręku różaniec
Dkx
4 tyg. temu
Współczuję Pani Zosi bo wiem jaka fala hejtu się na nią wylewa i będzie wylewała odważna Pani Zosia podejrzewam że w polskim sporcie będzie miała samych wrogów tyle.
Rosomak
4 tyg. temu
bardzo mądre i postępowe stwierdzenia, lecz co dobra niewiasto radzisz? łamać KONSTYTUCJĘ?!, o nieładnie, nieładnie. Przypominam, że PiS zawsze mówił, że KONSTYTUCJĘ należy zmienić,. dlaczego więc są takie opory przed IV Rzeczpospolitą
Kazio
miesiąc temu
Brawo Klepciu.
Nik
miesiąc temu
Specjalnie dla niej powinien byc wprowadzony, zakaz ucieczki faceta. To nie pobozemu, ze kazdy daje od niej noge. Biedaczka dlatego kipi z nienawisci do Swiata
JURCIO
miesiąc temu
MYŚLĘ ŻE ABORCJA PRZY CIĘŻKICH WADACH PŁODU BĘDZIE NA PEWNO DOPUSZCZONA MUSIMY TYLKO ZACZEKAĆ NA KOŃCOWE ROZWIĄZANIA
***
miesiąc temu
Pani Klepacka, żeby tak Pani jeszcze trochę więcej wiedzy miała
Masakra
miesiąc temu
Po stronie czyjego życia? Matki czy płodu? Przyjmujac, że nieuleczalnie chory płód ma prawo się urodzic, często naraża się matkę i odmawia jej prawa do życia...
bDneshOj
ewer123
miesiąc temu
A teraz Doga Pani Klepacka proszę adoptować jedno dziecko ułomne i wymagające całodobowej opieki.~I czekamy na zdjęcie.
Kobieta
miesiąc temu
Zosiu dziękuję ci jak kobieta kobiecie !!!!
miki
miesiąc temu
Nareszcie jedna odważna a nie jak wszyscy celebryci dla których liczy się tylko własny tyłek i żeby przypadkiem nie stracić pracy.
Kobieta
miesiąc temu
Brawo Zofia, Dziękujemy!
Kamila
miesiąc temu
Ciekawa jestem co by powiedzieli ci wszyscy ludzie którzy są za zakazem aborcji nawet z ciężkimi wadami gdyby tak mieli takie dziecko i codziennie patrzyliby na jego cierpienie i czy byliby wtedy szczęśliwi... Ja takie dziecko miałam w rodzinie i nie zliczę ilości wylanych łeb przez jego matkę, która zjeździła pół świata szukając lekarzy którzy by mu pomogli, pieniędzy wydanych na rehabilitację, nieprzespanych nocy i dni kiedy zamiast być z dzieckiem na spacerze była z nim w szpitalu lub w czterech ścianach domu bo był podłączony do rurek, przewodów itd... Jedno wielkie cierpienie i dramat dla całej rodziny!!! Ale oczywiście kto tego nie zaznał ten nie zrozumie, najlepiej opowiadać banialuki że życie ponad wszystko 🥺
ewa
miesiąc temu
kobieta i mezczyzna - hm... a nie przypadkiem dwoch panow, jeden po drugim?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić