DKP| 
aktualizacja 

"Ty kłamco!". Gorąco przed pojedynkiem gwiazd internetu w Fame MMA 8

8

"Manipulujesz, oszukujesz i czepiasz się wszystkiego, byle tylko mnie zabolało" - oskarżył swojego rywala Marcin Dubiel przed galą Fame MMA 8. Jego potyczka z Kacprem Blonsky'm zapowiada się interesująco, a w sieci już wrze!

"Ty kłamco!". Gorąco przed pojedynkiem gwiazd internetu w Fame MMA 8
Marcin Dubiel i Kacper Blonsky (Instagram)

W jednej z walk na gali Fame MMA 8 zawalczą ze sobą influencerzy. Wcześniej współpracowali ze sobą w jednym z projektów, a teraz między nimi wrze. Chcą rozstrzygnąć to, kto jest lepszy w walce.

Kacper Błoński ma na YouTube 900 tysięcy subskrypcji. Zasłynął z utworu "Eluwina", który ma ponad 33 miliony odtworzeń. 22-latek zadebiutuje na gali Fame MMA, rywalizując z innym influencerem nie w sieci, ale w klatce.

Marcin Dubiel jest o dwa lata starszy od swojego rywala. Na YouTube śledzi go blisko 1,5 miliona osób, a jego content to przede wszystkim vlogi. Równie aktywny jest na Instagramie, gdzie ma podobną publiczność jak na YouTube.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

W niedzielę odbyła się konferencja z uczestnikami gali Fame MMA 8. Były wywiady, zdjęcia, spotkania rywali. A te jeszcze podburzyły nerwową atmosferę, która panuje między Kacprem Błońskim a Marcinem Dubielem. "Blonsky" został oskarżony przez swojego przeciwnika.

Ty kłamco. Parszywy kłamco. Manipulujesz, oszukujesz i czepiasz się wszystkiego, byle tylko mnie zabolało. Nie zaboli. Mówisz o prawdzie która nie istnieje, piszesz o wstydzie, mimo że to za Ciebie powinni się wstydzić. Mam jeszcze więcej motywacji żeby sprowadzić Cię na Ziemię, bo ewidentnie z niej odleciałeś. Dobrze, że większość ludzi nie dała się wciągnąć w twoją tanią próbę manipulacji. Zero klasy, zero przyzwoitości i zero szacunku. Życzę Ci, żebyś odnalazł kiedyś swoją drogę zagubiony człowieku - napisał Dubiel na Instagramie.

Fani influencera mocno go wspierają, a po tym wpisie jeszcze mocniej. "Zniszcz tego pozera", "Rozwalisz go", "On już sam nie wie, co jest prawdą, a co kłamstwem" - komentują internauci.

Gala Fame MMA 8 zaplanowana jest na sobotę 21 listopada, a jej początek wyznaczono na godzinę 19:30. Fani walk celebrytów będą mieli możliwość wykupu transmisji PPV.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Maria Szarapowa szykuje formę na święta
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić