o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SZŁ
|

"Nie potrafią się pogodzić". Najman ostro o Unii Europejskiej w TVP Info

31
Podziel się

- Przez 5 lat opozycja i struktury europejskie nie potrafią pogodzić się, że w Polsce mamy rząd konserwatywny - mówił na antenie TVP Info Marcin Najman. - Negocjacje wyglądają trochę tak jak z przystawianym pistoletem do głowy - dodawał.

"Nie potrafią się pogodzić". Najman ostro o Unii Europejskiej w TVP Info
Marcin Najman na antenie TVP Info (Instagram)
bErLZtNh

Temat polskiego veta w Unii Europejskiej coraz bardziej rozgrzewa. Polska i Węgry zamierzają postawić veto w sprawie budżetu Unii, w ten sposób wyrażając swój sprzeciw przeciwko mechanizmowi "pieniądze za praworządność".

Głos w tej sprawie zdecydował się zabrać Marcin Najman. Zawodnik Fame MMA coraz częściej komentuje bieżące sprawy społeczno-polityczne, dotyczące Polski, Europy i świata. W poniedziałek częstochowianin po raz kolejny był gościem programu "#Jedziemy" na antenie TVP Info.

bErLZtNj

Prowadzący, redaktor Michał Rachoń, poprosił Marcina Najmana o głos w sprawie ewentualnego polskiego veta w Unii Europejskiej. - Z jednej strony szantaż jest czymś niegodziwym i niemoralnym, ale z drugiej te negocjacje wyglądają trochę tak, jak z przystawianym pistoletem do głowy - zaczął swoją wypowiedź 41-latek.

- 5 lat konsekwentnego donoszenia na swój kraj przez opozycję, nie jest tutaj bez znaczenia. Zarówno opozycja jak i struktury europejskie przez 5 lat nie potrafią pogodzić się, że w Polsce mamy rząd konserwatywny - dodał.

- Absolutnie nie można dopuścić do takiego traktowania naszego kraju. Po to jest mechanizm veta, żeby w takiej sytuacji zastosować go - podkreślił Marcin Najman.

bErLZtNp

Po opublikowaniu swojej wypowiedzi na Instagramie, zawodnik Fame MMA musiał zmierzyć się z mocną krytyką ze strony internautów. "Z całym szacunkiem panie Marcinie, ale komu przyszło do głowy, aby zapraszać Pana do rozmowy jako eksperta w takim temacie?", "Szanowny Panie, swoim wystąpieniem zarówno Pan, jak i cały urząd TVP wystawiacie świadectwo jakoby w naszym kraju nie było specjalistów w dziedzinie prawa europejskiego" - pisali.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Maria Szarapowa szykuje formę na święta
bErLZtNK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(31)
Jaga
6 miesięcy temu
Wypowiedź Najmana dziwi? Co w tym złego,że ma swoje zdanie, wolno mu... Obrażanie drugiej osoby jest nikczemne... Są granice , których nie należy przekraczać...
Pmnb
9 miesięcy temu
Geniusz na prezydenta hhhh
andRew
9 miesięcy temu
skonczył nawet studia!!! i mądrze gada
bErLZtNL
Kosmetyczka
9 miesięcy temu
Geniusz, no normalny geniusz. Tylko ta twarz....
Albatross
9 miesięcy temu
Ma rację. A wy skoro Najmana nie lubicie po co wchodzicie i czytacie artykuły o nim? :) lekcje odrobione na jutro?. Druga sprawa wstyd i hańba że reprezentujecie bolszewickie poglądy i ideologię z którą wasi dziedkowie walczyli, a teraz plujecie na to.
AZK
9 miesięcy temu
Kto to Najman? Jakis profesor, doktor, specjalista?
Bb4
9 miesięcy temu
Jakto boli że ma rację
KANGUR
9 miesięcy temu
NO BRAIN NO PAINE HEHE POLSKI INTELEKTUALISTA
Jojoba
9 miesięcy temu
Trzeba by się zastanowić co w tym czasie traciny czy przegapiamy zajmując sie tą praworządnością i vetem. O co chodzi naszym wrogom
&Y.
9 miesięcy temu
Jakie czasy, taki Kmicic
Żenada
9 miesięcy temu
Śmieszny człowiek. Gwiazdka przygasła, więc na siłę próbuje innych przekonać do swoich poglądów,myśląc że wypromuje się na nowo.
JaN
9 miesięcy temu
Ekspert tv? A ten ekspert skończył chociaż podstawówkę?
Olga
9 miesięcy temu
Wow! Się kurde z tego wywodu Najmana dowiedziałam, że mieszkamy w czarnej niewidzialnej dziurze i gdyby nie opozycja to NIKT by nie wiedział co PiS wyprawia:) Czyli opozycja jest odpowiedzialna za serwisy światowe???
bErLZtND
Onufry Z.
9 miesięcy temu
To nie o konserwatywny rząd chodxi, ale o rząd, który łamiąc wszelkie prawa i obyczaje wprowadza system zamordystyczny, w którym można niszczyć krytyków a samemu kraść na potęgę.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić