Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SZŁ
|

"Nie potrafią się pogodzić". Najman ostro o Unii Europejskiej w TVP Info

31
Podziel się

- Przez 5 lat opozycja i struktury europejskie nie potrafią pogodzić się, że w Polsce mamy rząd konserwatywny - mówił na antenie TVP Info Marcin Najman. - Negocjacje wyglądają trochę tak jak z przystawianym pistoletem do głowy - dodawał.

"Nie potrafią się pogodzić". Najman ostro o Unii Europejskiej w TVP Info
Marcin Najman na antenie TVP Info (Instagram)
bEUmvHnp

Temat polskiego veta w Unii Europejskiej coraz bardziej rozgrzewa. Polska i Węgry zamierzają postawić veto w sprawie budżetu Unii, w ten sposób wyrażając swój sprzeciw przeciwko mechanizmowi "pieniądze za praworządność".

Głos w tej sprawie zdecydował się zabrać Marcin Najman. Zawodnik Fame MMA coraz częściej komentuje bieżące sprawy społeczno-polityczne, dotyczące Polski, Europy i świata. W poniedziałek częstochowianin po raz kolejny był gościem programu "#Jedziemy" na antenie TVP Info.

bEUmvHnr

Prowadzący, redaktor Michał Rachoń, poprosił Marcina Najmana o głos w sprawie ewentualnego polskiego veta w Unii Europejskiej. - Z jednej strony szantaż jest czymś niegodziwym i niemoralnym, ale z drugiej te negocjacje wyglądają trochę tak, jak z przystawianym pistoletem do głowy - zaczął swoją wypowiedź 41-latek.

- 5 lat konsekwentnego donoszenia na swój kraj przez opozycję, nie jest tutaj bez znaczenia. Zarówno opozycja jak i struktury europejskie przez 5 lat nie potrafią pogodzić się, że w Polsce mamy rząd konserwatywny - dodał.

- Absolutnie nie można dopuścić do takiego traktowania naszego kraju. Po to jest mechanizm veta, żeby w takiej sytuacji zastosować go - podkreślił Marcin Najman.

bEUmvHnx

Po opublikowaniu swojej wypowiedzi na Instagramie, zawodnik Fame MMA musiał zmierzyć się z mocną krytyką ze strony internautów. "Z całym szacunkiem panie Marcinie, ale komu przyszło do głowy, aby zapraszać Pana do rozmowy jako eksperta w takim temacie?", "Szanowny Panie, swoim wystąpieniem zarówno Pan, jak i cały urząd TVP wystawiacie świadectwo jakoby w naszym kraju nie było specjalistów w dziedzinie prawa europejskiego" - pisali.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Maria Szarapowa szykuje formę na święta
bEUmvHnS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(31)
Jaga
10 miesięcy temu
Wypowiedź Najmana dziwi? Co w tym złego,że ma swoje zdanie, wolno mu... Obrażanie drugiej osoby jest nikczemne... Są granice , których nie należy przekraczać...
Pmnb
rok temu
Geniusz na prezydenta hhhh
andRew
rok temu
skonczył nawet studia!!! i mądrze gada
bEUmvHnT
Kosmetyczka
rok temu
Geniusz, no normalny geniusz. Tylko ta twarz....
Albatross
rok temu
Ma rację. A wy skoro Najmana nie lubicie po co wchodzicie i czytacie artykuły o nim? :) lekcje odrobione na jutro?. Druga sprawa wstyd i hańba że reprezentujecie bolszewickie poglądy i ideologię z którą wasi dziedkowie walczyli, a teraz plujecie na to.
AZK
rok temu
Kto to Najman? Jakis profesor, doktor, specjalista?
Bb4
rok temu
Jakto boli że ma rację
KANGUR
rok temu
NO BRAIN NO PAINE HEHE POLSKI INTELEKTUALISTA
Jojoba
rok temu
Trzeba by się zastanowić co w tym czasie traciny czy przegapiamy zajmując sie tą praworządnością i vetem. O co chodzi naszym wrogom
&Y.
rok temu
Jakie czasy, taki Kmicic
Żenada
rok temu
Śmieszny człowiek. Gwiazdka przygasła, więc na siłę próbuje innych przekonać do swoich poglądów,myśląc że wypromuje się na nowo.
JaN
rok temu
Ekspert tv? A ten ekspert skończył chociaż podstawówkę?
Olga
rok temu
Wow! Się kurde z tego wywodu Najmana dowiedziałam, że mieszkamy w czarnej niewidzialnej dziurze i gdyby nie opozycja to NIKT by nie wiedział co PiS wyprawia:) Czyli opozycja jest odpowiedzialna za serwisy światowe???
bEUmvHnL
Onufry Z.
rok temu
To nie o konserwatywny rząd chodxi, ale o rząd, który łamiąc wszelkie prawa i obyczaje wprowadza system zamordystyczny, w którym można niszczyć krytyków a samemu kraść na potęgę.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić